This is Photoshop's version of Lorem Ipsn gravida nibh vel velit auctor aliquet.Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci elit consequat ipsutis sem nibh id elit. quis bibendum auci elit.
+ 01145928421 [email protected]

Renginiai lauke

5-ios unikalios idėjos renginiams lauke.

Renginiai lauke

Renginiai lauke sukelia daugybę klausimų – mes žinome atsakymus! Galime padėti jums išspręsti visą renginio lauke infrastruktūros klausimyną (palapines, baldus, sceną ir kitą) bei suorganizuoti jums įtraukiančią renginio programą su įtraukiančiomis veiklomis bei nematytomis pramogomis! 

UNIKALIOS RENGINIŲ IDĖJOS LAUKE

Renginiai kiekvienam kolektyvui

Mūsų klientai​

Puikūs atsiliepimai - didžiausias mūsų įvertinimas!

Atsiliepimai

Puikūs atsiliepimai - didžiausias mūsų įvertinimas!

Pasikalbėkime apie jūsų renginį?

Geriausios idėjos generuojasi bendraujant. Pasikalbėkime dabar!

  Mūsų blog'as

  PATARIMAI. NAUDOS. PATIRTYS

  Naujokų įtraukimas

  Galvos skausmas ar džiaugsmas?

  Vieni adaptacijos laikotarpį pereina greičiau, kitiems sekasi sunkiau. Kiekvienas galime padėti naujam kolegai greičiau integruotis…

  Pasitikėjimo stiprinimas

  Ką su kolegomis veiksime šiais metais? Tą patį kaip ir praėjusiais?
  Labai dažnai bijoma komandos formavimui pasirinkti pramogas, kurios dar nėra išbandytos…

  Susipažinkite su kitais renginių konceptais

  Renginiai kiekvienam kolektyvui

  Renginiai lauke yra neatskiriama šiltojo sezono pramogų dalis, pažadinanti kiekvieną iš žiemiško snūdurio. Tai universali pramoga, tinkanti ir darbuotojų komandai, ir šeimos ratui, tačiau dažną atbaido su tuo siejami vargai – reikmenų nuoma, programos kūrimas, renginio vietos paieška ir panašūs reikalai. Laimei, renginių lauke organizavimas – mūsų stiprioji pusė, tad visus rūpesčius galite be jaudulio patikėti mums.

  Jau šešerius metus rūpinamės, kad mūsų klientus džiugintų įtraukiantys, unikalūs renginiai, pritaikyti net įmantriausiam skoniui. Nesvarbu, koks jūsų dalyvių tipažas – kartu išsiaiškinsime jūsų viziją ir tikslą bei surengsime šventę įmonei, draugams, gimtadieniui – kokią progą bepasirinksite. Jei siekiate suartinti darbo kolektyvo narius, turime platų pasirinkimą komandos formavimo veiklų, puikiai atskleidžiančių savo efektyvumą lauko erdvėse.

  Konkurencija, bendradarbiavimas, empatija: tai tik keletas savybių, kurias jūsų komanda lavins šių veiklų metu. Jei ruošiate šventę draugams ar šeimai, patikėję tai mums liksite saugiose rankose – turime įvairų pramogų reperturarą, užtikrinsiantį kiekvieno dalyvio įsitraukimą. Atkleiskite savo poreikius ir atvykite su gera nuotaika, o likusia dalimi pasirūpinsime mes!

  Unikalūs renginiai aktyviesiems

  Grynas oras ir atvira erdvė – puiki terpė aktyvumo stimuliavimui. Pridėjus azarto prieskonį, renginiai lauke gali sužadinti ne tik žaismingas šypsenas, bet ir bendrystę skatinančias emocijas. Dėl šios priežasties, aktyvios lauko pramogos yra puikus pasirinkimas mėgstantiems pramankštinti tiek fizines, tiek protines galias. Norintiems bičiuliams ar kolektyvui suteikti nepamirštamą patirtį, ypač siūlome išbandyti mūsų rengiamus pramoginius iššūkius. Tokie renginiai dalyviams būna dažniausiai matyti nebent televizijos ekranuose – jie sukurti pagal amerikietiškąjį „WipeOut“ kliūčių šou konceptą ir iššūkiai reikalauja vikrumo, greitos reakcijos bei sukelia daug juoko. Tai patiks net pasyvesnių narių turinčioms komandoms, nes pramogų zonas kuriame pagal kliento individualius pageidavimus, tad jose netrūksta ir loginių, ir kūrybinių užduočių. Pastarųjų gausu ir renkantis kitą aktyvaus lauko renginio variantą – tuomet jūsų laukia F1 didžiosios lenktynės! Tiesa, greitaisiais bolidais teks pasirūpinti patiems dalyviams: kertinė renginio dalis yra formulių konstravimas ir dekoravimas su mūsų suteikiamomis priemonėmis. Šio tipo renginiai lauke lavins ne tik inžinerinius gebėjimus, bet ir tarpusavio ryšius, kadangi viską vainikuos didžiosios lenktynės, pareikalausiančios karšto komandos užsidegimo. Pasirinkę aktyvumo nestokojančius renginius įsitikinsite, jog varžybų aistros – vienas geriausių bendrystės variklių.

  Ieškantiems „duonos ir žaidimų“

  Neribota potyrio laisvė – tai ypač ryškus privalumas, kurį kaskart įrodo renginiai lauke. Juk atviros erdvės tinka ne tik aktyviai veiklai, bet ir nuotykiams bei poilsiui. Puikiu to pavyzdžiu jau tapo mūsų rengiamos orientacinės varžybos, rengiamos tiek mieste, tiek ir už jo ribų. Jų dalyviai leidžiasi į ekspediciją, kurios metu jie renka taškus už atrastuose punktuose įvykdytas užduotis.

  Monotonijos baimintis tikrai neteks: didžiųjų keliautojų laukia degustacijos, išgyvenimo iššūkiai bei begalė kitų nuotykių, kruopščiai parengtų pasitelkus ekspertų pagalbą.

  Tai ypač efektyvus komandos formavimo būdas, stiprinantis supratimą bei ryšius siekiant bendro tikslo. Šias ekspedicijas rengiame Vilniuje, Kaune ar bet kurioje kitoje jūsų pasirinktoje vietoje.

  O jei trokštate dar daugiau įvairovės, siūlome „Chill&Grill“ formato renginius, nes jų pagrindas – laisvė rinktis. Čia jūsų lauks maistas, gėrimai, aktyvios pramogos, kūrybinės dirbtuvės (vadinamieji „Workshopai“), poilsio zonos ir kitos veiklos pagal jūsų individualius pageidavimus. Tai tobulas pasirinkimas kolektyvams: „Chill&Grill“ renginiai leis laisvai bendrauti, varžytis ar tiesiog atsipūsti, užtikrindami smagiai praleistą laiką kiekvienam dalyviui. Tad pristatykite mums savo norimo renginio auditoriją, o mes pasirūpinsime jos poreikių išpildymu.