This is Photoshop's version of Lorem Ipsn gravida nibh vel velit auctor aliquet.Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci elit consequat ipsutis sem nibh id elit. quis bibendum auci elit.
+ 01145928421 [email protected]

Online žaidimai

Kiekvienam kolektyvui

Komandos formavimas virtualiai

Online žaidimai. Kas tai?

Visi mūsų sukurti žaidimai – orientuoti į komandos formavimą ir kolektyvo stiprinimą. Todėl galime drąsiai sakyti, jog tai puiki priemonė sustiprinti kolektyvą. Per žaidybines formas stengiamės kurti ne tik bendrus prisiminimus, bet suteikti išliekamąją vertę turinčių patirčių kolektyvui. 

Kaip žaisti online žaidimus?

Online žaidimai vyksta panašiai kaip ir paprasti komandiniai žaidimai – dalyviai suskirstomi į komandas, nustatoma žaidimo trukmė ir paaiškinamos taisyklės. Komandos gauna visas reikalingas žaidimo priemones, žaidimo pabaigoje paskelbiami nugalėtojai. Tačiau viskas vyksta Jūsų pasirinktoje komunikacinėje platformoje.

Kokie gali būti online renginiai?

Online renginys gali nė kiek nenusileisti gyvam renginiui. Žaidimas gali būti viena iš kertinių renginio dalių. Visuomet programą galima papildyti aktorių, muzikantų, iliuzionistų pasirodymais, įkvepiančiomis diskusijomis ar degustacijomis, o galbūt ir maisto gamyba namuose visiems kartu. Taigi, nėra vienos taisyklės, o mes esame pasiruošę atliepti Jūsų poreikius ir sukurti tokį renginį, kuris nenusileidžia gyviems renginiams.

Kokia online žaidimų trukmė?

Įprastai mūsų organizuojamų online žaidimų trukmė yra apie 2 val.  Bendru atveju renginio trukmę galime derinti pagal Jūsų poreikius. Džiaugiamės, jog esame įgyvendinę daugybę nestandartinių renginių, kurių trukmė nuo 30 min iki 4 val. 

Kiek žmonių gali dalyvauti?

Online renginai neturi jokių apribojimų. Žaidimus galima organizuoti nuo 8 žmonių. Tačiau limito kiek dalyvių turi būti renginyje nėra. Žaidimą visuomet kuruoja vedėjas ir mūsų asistentai, kad būtų užtikrintas sklandus visų svečių dalyvavimas. Tokiu atveju belieka mėgautis žaidimu ir nesirūpinti techniniais klausimais. 

Kilo daugybė kitų klausimų?

Jeigu vis dar kyla klausimų kurį žaidimą pasirinkti, kokią platformą geriausią naudoti ir pan, drąsiai rašykite ar skambinkite. Turime sukaupę online renginių patirties ir patikrinę geriausius sprendimus. Kiekvienam kolektyvui turime sprendimą!

Mūsų 4 autoriniai online žaidimai

Unikali jūsų komandos patirtis net ir sėdint prie ekranų!

YCGI

YCGI Protmūšis. „YCGI – You Can‘t Google it! Tai protmūšis, kuriame susipina vaizdai, muzika, logika ir žinios, ko pasekoje „po ranka“ turimas googl‘as – nepadės.

Cyb3rdetective

Detektyvas. Linkedin, Facebook, Instagram, Youtube – šias ir kitas socialines platformas nagrinėsite tam, kad išaiškintumėte anoniminius geradarius! Pradėkime tirti bylą!

TOP kadras

Fun fact: šiuo metu, kai daug laiko praleidžiame namuose, neįtikėtino populiarumo sulaukė žymių paveikslų reprodukcijų kūrimas, pasinaudojant namuose randamais daiktais. Šis žaidimas – apie tai! 

Home party

Tai konceptas “įvairaus plauko” kolektyvams! 
Renginio metu įdomu bus ir žiniukams, ir kūrybiškiems Jūsų kolegoms! Čia kiekvienas galės atsiskleisti.

Norite išbandyti? Susisiekite

Mūsų klientai​

Puikūs atsiliepimai - didžiausias mūsų įvertinimas!

Atsiliepimai

Puikūs atsiliepimai - didžiausias mūsų įvertinimas!
Mūsų blog'as

PATARIMAI. NAUDOS. PATIRTYS

Kūrybiškumo skatinimas

Gali pasirodyti jau nuvalkiota ir nebeaktuali tema. Tačiau pandeminė situacija parodė koks reikalingas ir svarbus yra kūrybiškumas ieškant naujų kelių ir sprendimų kuo greičiau ir efektyviau…

Naujokų įtraukimas

Galvos skausmas ar džiaugsmas?

Vieni adaptacijos laikotarpį pereina greičiau, kitiems sekasi sunkiau. Kiekvienas galime padėti naujam kolegai greičiau integruotis…

Pasitikėjimo stiprinimas

Ką su kolegomis veiksime šiais metais? Tą patį kaip ir praėjusiais?
Labai dažnai bijoma komandos formavimui pasirinkti pramogas, kurios dar nėra išbandytos…

Atsakomybių pasidalijimo nauda

Pasiskirstymas rolėmis gyvenimą padaro lengvesniu. Vaikystėje turbūt daugelis žaisdavome vaidmenų žaidimus. Nuo šeimų kūrimo ir pasiskirstymo kas kokią rolę užims iki…

Susipažinkite su kitais renginių konceptais

Renginiai kiekvienam kolektyvui

Šie laikai ne veltui yra vadinami skaitmenizacijos amžiumi – juk didžiąją dalį veiklų galima vykdyti ir gyvai, ir interneto platformose. Atsižvelgdami į šiuolaikines tendencijas, ėmėme kurti „Online“ žaidimus. „Online“ žaidimai – tai komandos formavimui ir ryšių stiprinimui skirti žaidimai, vykstantys skaitmeninėse komunikacijos platformose.

Tai praverčia ir norint suteikti kolektyvui bendrystės nuotolinio darbo sąlygomis, ir ieškant programos individualiai organizuojamam vakarėliui.

Žaidimo metu, galėsite ne tik mesti smagų iššūkį jo dalyviams, bet ir sutvirtinti tarpusavio ryšius. Siūlome net 4 žaidimų variantus, tad galėsite atrasti tinkamą veiklą bet kurio tipo vakarėliui: ir suaugusiems, ir vaikams. „Online“ žaidimų organizavimas – tai „Noriu pramogauti“ komandos arkliukas, tad užtikriname profesionalų pasiruošimą ir puikiai praleistą laiką jums tinkama kaina!

Kaip vyksta „Online“ žaidimai?

Šių žaidimų eiga, kaip ir sufleruoja pats pavadinimas, yra ganėtinai paprasta – svarbiausia yra turėti interneto ryšį. Pasitelkę modernias technologijas ir rinkoje dominuojančias komunikacijos platformas, galime suorganizuoti renginį įmonei ar gimtadieniui, nė kiek nenusileidžiantį gyviems susibūrimams. Žaidimai vyksta internetu, o jų konceptas yra panašus į paprastų komandinių žaidimų eigą: dalyviai yra suskirstomi komandomis, yra pristatomas žaidimo formatas, taisyklės ir nustatoma trukmė. Tuomet tereikia duoti starto signalą ir prasideda linksmybės!

Patį renginį kuruoja „Noriu pramogauti“ komandos nariai, tad dalyviams belieka įsitraukti į žaidimą ir mėgautis procesu. Tiesa, sklandžiai ir smagiai žaidimų eigai užtikrinti reikia bent 8 dalyvių, tačiau maksimalaus žaidėjų skaičiaus limito nėra. Taigi, įtraukti į šią veiklą galite visus – nesvarbu, ar tai būtų gausios giminės nariai, ar įspūdingo dydžio įmonės kolektyvas.

Kokius „Online“ žaidimus siūlome?

Organizuojant komandines veiklas, mums svarbiausia yra unikalumas, interaktyvumas ir įvairovė, tad visos mūsų interaktyvios pramogos yra originalios ir autorinės. Siūlome net 4 skirtingus variantus, tad galite išsirinkti iššūkį, labiausiai atspindintį jūsų komandos poreikius.

  • „YCGI“. Tai ne šiaip raidžių mišinys – šis pavadinimas yra angliško posakio „You can‘t Google it“ akronimas. Šios veiklos metu, dalyviams teks pamiršti į kiekvieną kylantį klausimą galinčias atsakyti paieškos sistemas. Nors pats žaidimas vyksta virtualioje erdvėje, internetas žaidėjams nepadės; tai protmūšis, kuriam sukurti klausimai aprėpia įvairiausias įmanomas sritis – ir muziką, ir logiką, ir bendrojo išsilavinimo žinias. Teks pasikliauti azartu ir aštrinti atminties žvitrumą, kadangi šio žaidimo esmė yra efektyvus mąstymas ir komandinis darbas.
  • „Cyb3retective“. Mėgstate detektyvinius galvosūkius ir Agatos Kristi noveles? O galbūt jūsų komandą sudaro socialinių tinklų ekspertai ar puikiai juos įvaldę influenceriai, dar žinomi kaip nuomonės formuotojai? Tuomet šis žaidimas yra kaip tik jums! Vykdant šį iššūkį, dalyviams teks tirti bylas pasitelkus socialinių tinklų gigantus, tokius kaip „Facebook“, „Instagram“ ar „LinkedIn“. Būtent šios platformos padės atskleisti anoniminių personažų tapatybes!
  • „TOP kadras“. Menu besidomintiems žmonėms, asmenybėms, turinčioms aktorinę gyslelę ar puoselėjantiems fotografinius įgūdžius šis žaidimas neabejotinai patiks. Norėdami įvykdyti pateiktas užduotis, dalyviai turės atkurti pasaulyje žymius paveikslus, naudodami namuose (ar vakarėlio aplinkoje) randamus daiktus. Kūrybiškumas ir idėjinis lankstumas šios veiklos metu tikrai pravers!
  • „Home Party“. Jeigu jūsų dalyvių kolektyvą sudaro ypač spalvingas žmonių būrys arba tiesiog norite laisvo ir įvairaus formato vakarėlio, šis „Online“ žaidimas puikiai įgyvendins jūsų poreikius. Jo metu, savą nišą atras ir kūrybiškieji, ir tiksliukai. Komandos formavimui itin svarbu yra entuziastingas dalyvių įsitraukimas, tad šios veiklos metu kiekvienas galės atsiskleisti!