This is Photoshop's version of Lorem Ipsn gravida nibh vel velit auctor aliquet.Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci elit consequat ipsutis sem nibh id elit. quis bibendum auci elit.
+ 01145928421 [email protected]

Priimk iššūkį

PagrindinsPriimk iššūkį
Komandos formavimo žaidimas ,,Priimk iššūkį"

APIE ŽAIDIMĄ

Veiklų ir užduočių įvairovė suteikia galimybę kiekvienam pasireikšti, o galbūt atskleisti dar nematytus talentus. Ši veikla unikali tuo, jog tinka VISIEMS kolektyvams, kadangi čia ką veikti turės mėgstantys loginius galvosūkius, aktyvias veiklas, kūrybinius iššūkius, norintys lyderiauti, neapseinantys be azarto. Kiekvienas dalyvis čia atras savo stichiją.

NUOTAIKINGAS ŽAIDIMAS

Garantuojame, jog ši veikla suteiks neišdildomų emocijų kiekvienam. Daugybe įvairaus tipo užduočių, kurių sprendimai ar rezultatas kurstys emocijas. Iššūkiams atlikti turėsite ribotą laiką, pats žaidimas kiekvieno turo metu atneš naujų staigmenų, tad azartas – varomoji jėga.

IŠBANDTYTI – VERTA

Žaidimo principas labai paprastas – surinkti kuo daugiau taškų. Jums bus pasiūlyta gausybė iššūkių, todėl patys galėsite pasirinkti, kuriuos iššūkius norėsite atlikti, tačiau visada atminkite – laikas nebus jūsų sąjungininkas. Turėsite pasikliauti vienas kitu ir savo jėgomis, tam, jog pasiektumėte geriausius rezultatus. Galiausiai laimėsite visi, atskleidę savo užslėptus talentus ir prisipildę teigiamų  emocijų bei energijos

UNIKALIOS KORTELĖS

Visos užduotys žaidime bus pateikiamos kortelėse. Ten rasite visą reikiamą informaciją apie užduotį, kada galėsite ją įgyventinti, kiek taškų galėsite uždirbti, o visa kita priklausys nuo jūsų, kadangi patys galėsite nuspręsti kiek ir kokių užduočių norėsite įgyvendinti. Visos kortelės turi tam tikrą spalvą, kuri indikuoja užduoties tipą ir numerį, todėl čia niekada nepasimesite, visą žaidimo tėkmę jums palengvins kortelės. Jums belieka pasinerti į iššūkių maratoną.

Žaidimas tinkantis -VISIEMS

Jūsų laukia ne tik 5 žaidimo etapai, kupini iššūkių: loginiai galvosūkia, sportinės užduotys, komandinės veiklos, laisvos užduotys, atliekamos viso žaidimo metu, tad čia kiekvienas galės atrasti savo mėgiama stritį. Kiekviena komanda ant stalo gaus iššūkių lagaminą su dausybe užduočių, staigmenų. Atvėrus lagaminus žaidimas prasideda. Keliausite per etapus, įgausite naujų potyrių, o svarbiausia bendrų prisiminimų. Žaidimas stebina ir priverčia nustebti net ir visko mačiusius. 

Gausu loginių užduočių, galvosūkių

Foto Užduotys

Kūrybiniai iššūkiai

Komandinės Užduotys

Komandos formavimo žaidimas ,,Priimk iššūkį"

Ar jau pasiruošę iššūkiui?

Geriausios idėjos generuojasi bendraujant. Pasikalbėkime dabar!

  Mūsų klientai​

  Puikūs atsiliepimai - didžiausias mūsų įvertinimas!

  Atsiliepimai

  Puikūs atsiliepimai - didžiausias mūsų įvertinimas!
  Mūsų blog'as

  PATARIMAI. NAUDOS. PATIRTYS

  Kūrybiškumo skatinimas

  Gali pasirodyti jau nuvalkiota ir nebeaktuali tema. Tačiau pandeminė situacija parodė koks reikalingas ir svarbus yra kūrybiškumas ieškant naujų kelių ir sprendimų kuo greičiau ir efektyviau…

  Naujokų įtraukimas

  Galvos skausmas ar džiaugsmas?

  Vieni adaptacijos laikotarpį pereina greičiau, kitiems sekasi sunkiau. Kiekvienas galime padėti naujam kolegai greičiau integruotis…

  Pasitikėjimo stiprinimas

  Ką su kolegomis veiksime šiais metais? Tą patį kaip ir praėjusiais?
  Labai dažnai bijoma komandos formavimui pasirinkti pramogas, kurios dar nėra išbandytos…

  Susipažinkite su kitais renginių konceptais

  Renginiai kiekvienam kolektyvui

  Šis intelektinis komandinis žaidimas nepalieka abejingų ir tinka visiems be išimties.

  Tai puikus būdas pademonstruoti savo žinias ir išmintį, loginį mąstymą ir gerą atmintį. Protmūšis žaidžiamas pagal iš anksto paruoštus klausimus, todėl žaidimą galima paįvairinti pritaikant pasirinktai temai ar progai. Ir mes tai puikiai sugebame: surengėme daugybę įvairiausių protmūšių, tad žinome, kokios užduotys prikausto žaidėjų dėmesį, o kurios sukelia šypseną.

  Papasakokite savo norus bei poreikius ir sukursime protmūšį, kuris pateisins visus lūkesčius!

  Užduočių įvairovė

  Jei galvojate, kad protmūšis yr tai tik klausimai ir atsakymai, tuomet labai klystate. Protmūšio organizavimas reikalauja daugybės įgūdžių ir žinių, o taip pat ir puikaus humoro jausmo. Tuomet sukuriamas nuoseklus, įtraukiantis ir konkurenciją skatinantis žaidimas, kuris leidžia visiems praplėsti savo akiratį ir pasidalinti žiniomis.

  Protmūšį paprastai sudaro keli turai, kuriuose pasitelkiami ir garsiniai, ir vaizdiniai klausimai. Ir tai dar ne viskas! Kai kurie klausimai gali būti tarsi loginiai uždaviniai arba paprasčiausiai reikalauti atidumo – jei norite laimėti, negalima atsikvėpti nei akimirkai. O kad būtų dar įdomiau, po kiekvieno turo su visomis komandomis aptariami klausimai-atsakymai. Nenustebkite, kartais atsakymai gali būti ir daug paprastesni, nei galvojote!

  Kodėl protmūšis toks populiarus visame pasaulyje? Nes tai universalus žaidimas, kuris tinka ir vaikams, ir suaugusiems, kurį galite žaisti savo namuose arba bare ir net internetu. Klasikiniai protmūšiai dažnai dedikuojami vienai temai: pavyzdžiui, galima rinktis temą apie Lietuvą, keliones, automobilius, istorinius įvykius, įžymybių pasaulį ir daugelį kitų. O smagiausia yra tai, kad šis žaidimas kaskart yra vis kitoks, todėl netgi rengiami protmūšio turnyrai!

  Protmūšis komandos formavimui

  Visi personalo specialistai žino, kad protmūšis – itin naudinga veikla formuojant komandą ir gerinant mikroklimatą darbe. Ši pramoga kolektyvams idealiai tinka, visų pirma, dėl komandinio pobūdžio. Žaidžiant komandoje reikia išmokti ir nusileisti, ir pasitikėti kitu, ir priimti sprendimus – visai taip kaip ir realiame gyvenime.

  Komandinėse pramogose natūraliai susiformuoja tarpusavio santykiai, atsiskleidžia lyderiai ir vadovai. Protmūšis tam puikiai tinka, be to, tai labai universalus žaidimas, kuris, priklausomai nuo temos, atitiks kiekvieno komandos nario interesus, kad ir kokie jie bebūtų.

  Įmonės vakarėliui protmūšis puikiai tiks, tačiau venkite rinktis tematiką, susijusią su darbu – juk turi būti smagu! Mūsų profesionalai patars, kokią tematiką, klausimus ir žaidimo struktūrą pasirinkti jūsų kolektyvui, atsižvelgdami į komandos formavimo tikslus, pageidaujamą žaidimo trukmę ir kitus aspektus.

  Leiskite savo darbuotojams atsiskleisti ir pademonstruoti savo žinias, o laimėjusią komandą galima apdovanoti smagiais prizais.

  Protmūšį surengsime Vilniuje, Kaune ar kituose miestuose, priklausomai nuo pageidavimų. O jei jūsų įmonėje dirbama nuotoliniu būdu, pramogos taip pat ne išimtis – galime suorganizuoti ir įdomų protmūšį online! Tai puikus darbas kolektyvui mokytis ne tik dirbti kartu, bet ir įgyti įgūdžių, kurie leis greitai reaguoti į nesklandumus, pasiskirstyti užduotis ir rasti geriausią sprendimą.

  Smagiausia vakarėlio pramoga

  Rengiant vakarėlį, visada verta pagalvoti apie įdomias veiklas, o protmūšis yra viena iš jų. Jei vakarėlis teminis, galime sukurti užduotis, susijusias su pasirinkta tema, o jei skirtas gimtadieniui – galima parinkti šmaikščių faktų apie sukaktuvininką ir smagiai visus nustebinti.

  Protmūšiui nereikia jokio ypatingo pasirengimo ar įgūdžių – šiuo žaidimu gali mėgautis visi. Vakaro vedėjas užduoda klausimus, o komandomis susiskirstę dalyviai mėgina rasti teisingą atsakymą… savo galvoje! Taip, per šį žaidimą griežtai draudžiama naudotis telefonais, tad jis paskatina gyvą bendravimą. Viskas, ko prireiks, tai rašymo priemonės ir popierius, o visais klausimais pasirūpins mūsų komanda. Ir nebijokite pateikti temos ar net kelių – esame surengę tiek daug įvairiausių protmūšių, kad mielai priimsime kiekvieną iššūkį!

  Konkurencingą dvasią ir azartą žaidime palaiko laiko limitas, tad komandos su atsakymais pernelyg ilgai neužtrunka. Dažniausiai vienam klausimui skiriama minutė, o po turo daroma trumpa pertraukėlė, kuri yra puikus šansas pasivaišinti maistu ar gėrimais. O jau šnekos prie vaišių stalo tikrai nestigs – per protmūšį kiekvienas sužinos ką nors naujo, o kažkas sugalvos puikų juokelį. Išmėginkite šį aktyvų loginį žaidimą, kuris privers visus vakarėlio dalyvius gerai pramankštinti smegenis!