This is Photoshop's version of Lorem Ipsn gravida nibh vel velit auctor aliquet.Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci elit consequat ipsutis sem nibh id elit. quis bibendum auci elit.
+ 01145928421 [email protected]

Naujokų įtraukimas

Mūsų patirtys, patarimai, įžvalgos

KOMANDOS FORMAVIMO NAUDA

Naujokų įtraukimas

Galvos skausmas ar džiaugsmas?

Vieni adaptacijos laikotarpį pereina greičiau, kitiems sekasi sunkiau. Kiekvienas galime padėti naujam kolegai greičiau integruotis. Tikriausiai šį procesą galima padaryti visiems patrauklų ir be didelio galvos laužymo. Geriausia platforma – komandos veikla kartu neformalioje aplinkoje. Veikdami kartu randame naujas temas pokalbiams, kuriame atmosferą, kurioje naujas žmogus žaidybinių formų pagalba susipažįsta su dar nepažįstamais kolegomis. Tokio formato pasirinkimas neįpareigoja nei senbuvių nei naujų kolegų bendrauti apie orą ir bites, o taip pat išvengiama nejaukių susipažinimo pokalbių su ilgesnėmis nejaukiomis pauzėmis.  Žaidimas sukuria aplinką, kurioje vienaip ar kitaip komunikuoti yra reikalinga. Pažintis su naujais žmonėmis vyksta nė nepastebimai kuomet bendraujant ieškome sprendimo būdų. Iš pirmo žvilgsnio nepatogus pirmas susidūrimas su nauja darbo aplinka ir žmonėmis yra apvelkamas į patrauklią komandos formavimo veiklą. Ar tai tik optinė apgaulė? Gali taip pasirodyti, tačiau prieš kiekvieną efektyvų ir rezultatyvų sportą reikalingas apšilimas. Taigi, toks naujokų priėmimas veikia ne tik kaip parodomasis veiksmas, bet ir puikus būdas visus kolegas vėl suburti bendram siekiui – komunikuoti ir dirbti išvien. Veikiausiai naujas kolega, po tokių bendrų veiklų, greičiau ir sklandžiau adaptuosis ir pradės aktyviai dalyvauti visose įmonės veiklose, o tai padės augti ir vykdomų projektų atlikimo efektyvumui.

Mūsų blog'as

PATARIMAI. NAUDOS. PATIRTYS

Kūrybiškumo skatinimas

Gali pasirodyti jau nuvalkiota ir nebeaktuali tema. Tačiau pandeminė situacija parodė koks reikalingas ir svarbus yra kūrybiškumas ieškant naujų kelių ir sprendimų kuo greičiau ir efektyviau…

Pasitikėjimo stiprinimas

Ką su kolegomis veiksime šiais metais? Tą patį kaip ir praėjusiais?
Labai dažnai bijoma komandos formavimui pasirinkti pramogas, kurios dar nėra išbandytos…

Norite sustiprinti savo komandą?

Geriausios idėjos generuojasi bendraujant. Pasikalbėkime dabar!

    Mūsų klientai​

    Puikūs atsiliepimai - didžiausias mūsų įvertinimas!

    Atsiliepimai

    Puikūs atsiliepimai - didžiausias mūsų įvertinimas!