This is Photoshop's version of Lorem Ipsn gravida nibh vel velit auctor aliquet.Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci elit consequat ipsutis sem nibh id elit. quis bibendum auci elit.
+ 01145928421 [email protected]

ORIENTACINĖS VARŽYBOS

Apie orientacines varžybas

Orientacinės varžybos – įtraukiantis, įdomus ir daugybę gerų prisiminimų kuriantis renginio koncpetas. Organizuojame aukščiausio lygio orientacines varžybas tiek mieste, tiek ir sodyboje ar kitoje jūsų pasirinktoje vietoje visoje Lietuvoje. Daugeliu atvejų sudarome unikalų orientacinių varžybų žemėlapį pasirinktai lokacijai, kad maksimaliai išnaudoti esamos vietovės ypatumus. Jeigu tai miestas – tuomet stengiamės, kad nuotaikingai žaisdami pamatytumėte naujų vietų ir sužinotumėte įdomių faktų, jeigu tai sodyba – stengiamės išnaudoti esamą situaciją (miškus, tvenkinius, ežerus ir kita). Mūsų orientacinių užduotys skirtos komandiniam darbui, ieškant teisingų atsakymų jūs ne tik gerai praleisite laiką, tačiau ir geriau pažinsite kolegas bei pajausite komandinio darbo jėgą! 

UNIKALIOS ORIENTACINĖS VARŽYBOS

ORIENTACINĖS MIESTE

DAUGIAU NEI 50 SKIRTINGŲ UŽDUOČIŲ
 • Vienintelės tokios orientacinės Lietuvoje su mūsų sukurta programėle. Daugiau nei 50 skirtingų užduočių, galimybė pasirinkti startą ir finišo vietą. Daugiau galimybių suteikianti programėlė.
NAUJIENA

ORIENTACINĖS SODYBOJE

SKIRTINGO SUDĖTINGUMO TRASOS
 • Venas populiariausių formatų. Skirtingo lygio trasos, niekur nematytos užduotys, komandinis darbas, strategijos. Įgysite naujų žinių ir praktikos, stiprinsite komandą.

ORIENTACINĖS PASIRINKTOJE VIETOJE

UNIKALIOS UŽDUOTYS
 • Orientacines varžybas galime suorganizuoti Jūsų pasirinktoje vietoje. Pritaikysime užduotis, sukursime unikalias trasas. Kiekviena vieta gali tapti orientacinių varžybų trasa. Esant poreikiui, galime padėti atrasti vietą šiai veiklai jūsų pasirinktame regione!

Mūsų klientai​

Puikūs atsiliepimai - didžiausias mūsų įvertinimas!

Atsiliepimai

Puikūs atsiliepimai - didžiausias mūsų įvertinimas!

Pasikalbėkime apie jūsų renginį?

Geriausios idėjos generuojasi bendraujant. Pasikalbėkime dabar!

  Mūsų blog'as

  PATARIMAI. NAUDOS. PATIRTYS

  Naujokų įtraukimas

  Galvos skausmas ar džiaugsmas?

  Vieni adaptacijos laikotarpį pereina greičiau, kitiems sekasi sunkiau. Kiekvienas galime padėti naujam kolegai greičiau integruotis…

  Pasitikėjimo stiprinimas

  Ką su kolegomis veiksime šiais metais? Tą patį kaip ir praėjusiais?
  Labai dažnai bijoma komandos formavimui pasirinkti pramogas, kurios dar nėra išbandytos…

  Susipažinkite su kitais renginių konceptais

  Renginiai kiekvienam kolektyvui

  Tikriausiai nėra geresnės pramogos už tą, kuri sujungia intelektines užduotis, strategiją ir poreikį šiek tiek pasportuoti. Taip, kalbame apie orientacines varžybas, kurios suteikia daugybę smagių įspūdžių ir galimybę kiekvienam išmėginti savo jėgas tiek komandinėse, tiek individualiose užduotyse.

  Šias varžybas labai pamėgo įmonės – juk tai puiki proga kolektyvui motyvuoti ir skatinti, pažinti vieniems kitus. Bet tikrai neverta šios puikios pramogos palikti tik įmonėms, nes užduotys yra lengvai priderinamos ir puikiai tiks tiek asmeninėms šventėms, pavyzdžiui, gimtadieniams, mergvakariams, bernvakariams ar tiesiog draugų vakarėliams, tiek ir viešiems renginiams.

  Orientacinės varžybos – smagi pramoga ne tik dalyviams, mus visada įtraukia ir jų organizavimas, tad taip ir laukiame, kol užduosite mums dar neregėtą ir nematytą temą!

  Orientacinės varžybos mieste

  Tikriausiai daugeliui yra tekę mieste matyti nedideles žmonių grupeles, ieškančias tam tikros gatvės, skulptūros ar kalbančias apie keistus kodus. Jei bent kartą susimąstėte, kas tai, tuomet tikrai turite išmėginti šį smagų žaidimą.

  Ir labai klysta tie, kurie galvoja, kad orientacinės varžybos tėra bėgimas nuo taško A iki taško B ar C – tai unikalią patirtį dovanojantis ir įtraukiantis žaidimas, kuris padės net ir į gerai pažįstamas miesto vietas pažvelgti nauju žvilgsniu.

  Mieste rengiamos varžybos tinka ir draugų kompanijoms, ir įmonėms. Dažniausiai varžosi bent dvi komandos, o bendras dalyvių skaičius gali būti neribotas. Įsitraukus į žaidimą užvaldo azartas, tad prireiks kurti ir strategiją, kaip neatskleisti besivejančiai komandai savo veiksmų ir nepasufleruoti atsakymo. Žaidžiant mieste bėgiojama yra mažiau, atstumai paprastai nėra dideli, todėl varžybose gali dalyvauti visi be išimties: nepriklausomai nuo amžiaus ar fizinio pasirengimo.

  Miestui esame parengę daugiau nei 50 skirtingų užduočių, kurios garantuoja geriausius įspūdžius.

  Orientacinės varžybos gali būti surengtos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Druskininkuose, Šiauliuose, Panevėžyje ar bet kuriame kitame mieste – kur tik pasirinksite.

  Orientacinės varžybos gamtoje

  O jei miesto gatvės, šurmuliuojantis senamiestis ir gaudžiantis automobilių srautas nevilioja, orientacinės varžybos gali persikelti ir į gamtą. Jas surengsime jūsų pasirinktoje vietoje: kaimo sodyboje, miškuose, užduočių paieškoti gali tekti ir aplink tvenkinius, ežerus. Tai smagi pramoga, kuri buvimą gamtoje pavers tikru nuotykiu, leis nejučiomis pažinti apylinkes ir pamatyti gražiausias vietas.

  Ar šiaip sau pasiryžtumėte įveikti keletą kilometrų miško takeliais? Tikriausiai smagiau būtų poilsiauti prie ežero… Tačiau kai įtraukia azartas ir noras laimėti – jau visai kitas reikalas ir tie kilometrai nukeliaujami net nepajuntant fizinio krūvio.

  Tai viena iš priežasčių, lemiančių orientacinių varžybų populiarumą: čia sportas suderinamas su intelektinėmis užduotimis, tad tai puiki mankšta ir smegenims, ir raumenims.

  Asmeninės orientacinės varžybos

  Rengiate vakarėlį ar asmeninę šventę ir norite nustebinti svečius netikėta pramoga? Tuomet asmeninis orientacinis žaidimas yra pats geriausias pasirinkimas. Mūsų komanda yra pasirengusi sukurti maršrutą ir užduotis pagal asmeninius poreikius. Taigi, galite rinktis ne tik žaidimo vietą, bet ir temą – galimybės tiesiog neribotos.

  Tai puiki idėja aktyviam mergvakariui ar bernvakariui: maršrutą galima susieti su smagiais vedybinio gyvenimo akcentais ir įvairiomis užduotimis arba paversti trasą išbandymu nuotakai / jaunikiui. Norite nustebinti draugą ar draugę? Pakuždėkite mums jo pomėgius, mėgstamiausią patiekalą, aprangos stilių ir kitą informaciją ir parengsime žaidimą, kuris patikrins, ar visi svečiai tikrai gerai pažįsta šį žmogų. Idėjų visa gausybė, o mes esame pasirengę jas įgyvendinti jūsų regione!