This is Photoshop's version of Lorem Ipsn gravida nibh vel velit auctor aliquet.Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci elit consequat ipsutis sem nibh id elit. quis bibendum auci elit.
+ 01145928421 [email protected]

Batutų nuoma

PagrindinsBatutų nuoma

Unikalių, įspūdingų pripučiamų pramogų (batutų) nuoma visai šeimai! Džiaugiamės, kad galime pasiūlyti jums tikrai įspūdingų, WOW faktorių sukeliančių pramogų, kuriuose galės šėlti tiek mažiausieji, tiek ir patys suaugę!

Mūsų pramogos - įvairiausiems renginiams!

Įmonių renginiams.
Garantuojame, vos tik atvykus į renginio vietą ir pamačius TOKIĄ pramogų zoną – nutirps kojos ir norėsis bėgti išbandyti! Savo įmonės renginiui galite pasirinkti atskiras pramogas arba visą pramogų komplektą. Pramogų daugybė, todėl prieš renkantis, visada kviečiame pasikonsultuoti, kad pasirinktumėte tokias pramogas, kurios jums tinka labiausiai.

Vieši renginiai.
Kuriame ir pilnai aptarnaujame pramogų zonas įvairių tipų viešuose renginiuose. Galime įrengti didžiulius batutų parkus miestų renginiuose, kuriuose vienu metu galėtų pramogauti iki 1000 žmonių. Organizuojate bendruomenės renginį? Galime prisidėti ir atvežti tikrų naujienų! Kartu su pramogomis atvyksta ir apmokyti pramogų instruktoriai, kurie įrengs pramogą, teisėjaus žaidimams bei suskaičiuos kiekvieno dalyvio pasiektą rezultatą!

Peržiūrėkite pramogas

Daugybe unikalių medinių lauko žaidimų jūsų asmininei ar organizacijos šventei

Susipažinkite su renginių idėjomis

Renginiai kiekvienam kolektyvui

Išgirdę apie batutus, dažniausiai įsivaizduojame pramogas vaikams, tačiau mes esame pasirengę pakeisti šį stereotipą. Juk batutai gali būti smagia pramoga visai šeimai, jie tinka ir įmonių renginiams, suaugusiųjų šventėms ir apskritai visada, kai tik norite smagiai praleisti laiką ir nejučiomis truputį prasimankštinti. Mūsų siūlome batutų nuomą su pristatymu yra puikus sprendimas šventėms, vakarėliams, mergvakariams ar bernvakariams, įmonės renginiams ar net miesto šventėms. Siūlome tai, ko dar tikrai neteko nei matyti, nei išbandyti – tai unikali patirtis, nuotykis, kurį galbūt teko matyti tik televizoriaus ekrane. Batutai – vienas smagiausių pasirinkimų aktyvioms pramogoms!

Batutų įvairovė

Siūlome atrasti smagias batutų pramogas renkantis iš daugybės pripučiamų batutų. Visą asortimentą kruopščiai suformavome ir ieškojome to, kas būtų nauja ir neatrasta. Daugelis mūsų nuomojamų batutų yra skirti suaugusiems, tačiau turime ir puikių pramogų pasiūlą vaikų šventėms. Nuo milžiniškų dartų ir kėglių iki pripučiamo Everesto bei daugybės variantų, skirtų šuolio miklumui tobulinti – mūsų batutai renginiuose nepalieka abejingų.

Ieškodami batutų sėmėmės įkvėpimo iš garsiausių filmų ir populiariausių televizijos šou, kurie užsienyje sulaukė didelio žiūrovų susidomėjimo. Siūlydami tokius batutus užtikriname geriausią ir smagiausią patirtį bei ilgai neblėstančius įspūdžius! Be to, siūlome ne tik ant žemės statomus batutus, bet ir ištisas pripučiamas vandens trasas, o taip pat ir tikriems aktyvuoliams skirtus išbandymus: pripučiamą gladiatorių kautynių ringą, pripučiamą kubą, komandines slides ir daugybę kitų linksmybių.

Batutų nuoma – puikus sprendimas, jei dairotės pramogų gimtadieniams. Ir kalbame tikrai ne tik apie pripučiamas princesės pilis: mes turime tokių batutų suaugusiems, kuriuos išvydę net ir sportiškiausi narsuoliai trumpam neteks žado. O juk išmėginti savo jėgas ir miklumą visada smagu, be to, daugelis batutų yra tarsi nedideli kliūčių ruožai, o lenktynės juose skatina azartiškumą ir draugišką konkurenciją.

Batutai komandos formavimui

Pamatę batutų įvairovę, nežinote kurį iš jų pasirinkti? Atsakymas paprastas – galite rinktis net keletą batutų. Juos galime tarsi sujungti į savotišką kliūčių ruožą, o varžybinė dvasia puikiai tiks įmonių renginiams ir komandos formavimui. Azartas ir noras laimėti paskatina komandas veikti kartu, o individualistams – išsiskirti. Būtent komandos formavimo renginiai padeda kolektyvo nariams pažinti vieniems kitus, sužinoti bendradarbių stipriąsias savybes ir kada jais galima pasikliauti, o netikėtose situacijose gimsta nauji lyderiai.

Batutus galima panaudoti ir vikrumo, ir ištvermės žaidimams, o pasitelkus šiek tiek fantazijos bus smagu suderinti aktyvias ir pasyvias pramogas. Tai labai paprasta – tiesiog pakuždėkite mums temą ir paruošime smagų „kliūčių ruožą“ tiek smegenims, tiek raumenims.

Dažnai įmonės renginiuose pasirenkamos gana pasyvios pramogos, o aktyviuosius kolektyvo narius tai gali kiek atbaidyti. Batutai – tai pramoga, kuria galima mėgautis ir žaidžiant įvairius žaidimus, ir atliekant temines ar komandos formavimo užduotis. Tai saugi aplinka, kurioje galima išbandyti savo fizines galimybes – minkštas paviršius apsaugos nuo sužalojimų griūvant, todėl ant batuto itin smagu šokinėti. Tiesa, ne visi iš karto jaučiasi drąsiai, o tai dar vienas iššūkis formuojant pasitikėjimą tarp komandos kolegų.

Kodėl verta rinktis batutus?

Batutai be jokios abejonės yra viena smagiausių pramogų. Jie puikiai tiks įvairioms šventėms atvirame ore, o ir linksmintis ant batuto galima nebūtinai vasarą – puikiai tiks ir ruduo ar pavasaris, svarbiausia – geras oras ir puiki nuotaika. Jei dvejojate dėl batuto, būtinai išmėginkite ir daugiau abejonių neliks: šios pramogos patinka ir mažiems, ir dideliems.

Savo formų ir spalvų įvairove batutai atveria kelią į tikrą nuotykių pasaulį. Kiekvienas jų užtikrina unikalius potyrius bei daugybę galimybių mėgautis aktyviu laisvalaikiu. Nereikia būti itin geros fizinės formos – ant batuto užlipęs kiekvienas prajudins net ir seniai pamirštus raumenukus ir išnaudos daugybę kalorijų. Čia juk neįmanoma ramiai nusėdėti vietoje! Taip ir norisi pašokti kuo aukščiau bei pasimėgauti nesvarumo būsena ore.

Taigi, batutai yra puiki pramoga, kuri sužadina norą ne šiaip sau pajudėti, bet ir kaip reikiant pasportuoti. Čia saugu ir smagu, todėl batute gali linksmintis įvairaus amžiaus, sudėjimo ir fizinės būklės žmonės. Batutai yra lengvai pritaikomi ir greitai pastatomi: viskas, ko reikia, tai šiek tiek vietos ir lygus pagrindas. Teikiame nuomos paslaugas su pristatymu, tad jums visiškai nereikės sukti galvos – tik nurodykite, kur reikalingas batutas. Greičiau ir paprasčiau tiesiog nebūna!

Norite batuto savo renginiui ar vakarėliui? Turite kliūčių ruožo idėjų ar norite pagerinti komandos mikroklimatą savo įmonėje? Pateikite mums užklausą internetu ir paruošime puikų pasiūlymą. Batutus pristatysime ir pripūsime bet kuriame mieste: Vilniuje, Kaune, Marijampolėje, Telšiuose, Tauragėje, Jonavoje, Klaipėdoje, Plungėje, Ukmergėje, Utenoje, Rokiškyje, Molėtuose, Kretingoje, Trakuose ar bet kuriame kitame Lietuvos kampelyje! Užtikriname paslaugas geriausia kaina ir garantuojame patį smagiausią laiką.