This is Photoshop's version of Lorem Ipsn gravida nibh vel velit auctor aliquet.Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci elit consequat ipsutis sem nibh id elit. quis bibendum auci elit.
+ 01145928421 [email protected]

RENGINIŲ ORGANIZAVIMAS ĮMONĖMS

300 LAIMINGŲ KLIENTŲ. 500 ĮGYVENDINTŲ RENGINIŲ. 6 METAI PATIRTIES.

Renginių organizavimas įmonėms – tai, ką darome kiekvieną dieną. Organizuojame įvairiausio formato komandos formavimo renginius: azartiškas ir įspūdingas pramogines varžybas, kūrybą skatinančius užsiėmimus, įtraukiančias orientacines žaidynes tiek mieste, tiek ir sodybose. Visai nesvarbu, kiek jūsų renginyje dalyvaus žmonių: ar 10, ar 1000 – mes galime prisidėti! 

UNIKALIOS RENGINIŲ IDĖJOS

Ši veikla unikali tuo, jog tinka VISIEMS kolektyvams, kadangi čia ką veikti turės mėgstantys loginius galvosūkius, aktyvias veiklas, kūrybinius iššūkius, norintys lyderiauti, neapseinantys be azarto. Kiekvienas dalyvis čia atras savo stichiją.

Mūsų klientai​

Puikūs atsiliepimai - didžiausias mūsų įvertinimas!

Atsiliepimai

Puikūs atsiliepimai - didžiausias mūsų įvertinimas!

Pasikalbėkime apie jūsų renginį?

Geriausios idėjos generuojasi bendraujant. Pasikalbėkime dabar!

  Mūsų blog'as

  PATARIMAI. NAUDOS. PATIRTYS

  Naujokų įtraukimas

  Galvos skausmas ar džiaugsmas?

  Vieni adaptacijos laikotarpį pereina greičiau, kitiems sekasi sunkiau. Kiekvienas galime padėti naujam kolegai greičiau integruotis…

  Pasitikėjimo stiprinimas

  Ką su kolegomis veiksime šiais metais? Tą patį kaip ir praėjusiais?
  Labai dažnai bijoma komandos formavimui pasirinkti pramogas, kurios dar nėra išbandytos…

  Renginių organizavimas įmonėms  – mūsų pagrindinė veikla, kurią sėkmingai vykdome jau šeštus metus. Jei išgirdę apie įmonių renginius įsivaizduojate kolektyvinius pasisėdėjimus bare, stabtelkite – juk tokie renginiai yra ne šiaip proga atšvęsti pelningą etapą įmonėje ar vadovo gimtadienį. Suorganizavę daugybę komandoms skirtų renginių įsitikinome, jog aktyvios pramogos ir komandinis darbas yra puikus derinys, siekiant užtikrinti gerą įmonės mikroklimatą bei darbuotojų gerovę. Tai padeda kolektyvui atrasti bendrumo jausmą, išmokti efektyvios komunikacijos ir paspartinti motyvacijos ugdymo procesą.

  Mūsų pagrindinis tikslas yra aukšto lygio komandinė sinergija – juk būtent vieninga komanda gali efektyviausiai pasiekti bendrą tikslą. Žaidimai nuo protmūšių iki orientacinių varžybų, nuo vakarėlių iki intensyvių lenktynių – esame kruopščiai išbandę ir sėkmingai įvykdę begalę skirtingų komandos formavimo veiklų ir tai gali patvirtinti daugiau nei 300 patenkintų klientų. Nesvarbu, viduje ar lauke, mieste ar kaimo sodybose, didelėms ar mažoms darbuotojų grupėms – mūsų renginių organizavimas įmonėms (žaidimai darbuotojams) pradžiugins jūsų kolektyvą. Be to, mūsų paslaugos yra siūlomos geriausia kaina ir atitinka aukščiausios kokybės reikalavimus. Atsiųskite mums užklausą internetu ir kartu sugalvosime smagiausią komandos formavimo būdą!

  Pramogos viduje

  Darbuotojų bendravimas neprivalo apsiriboti trumpais pokalbiais prie kavos aparato. Patirtis rodo, jog sveika konkurencija ir pergalės džiaugsmas gali ypač sutvirtinti darbinius ryšius. Šiek tiek žaismingumo dar niekam nepakenkė, tad jei dėl klimato ar kolektyvo pageidavimų norite pramogauti viduje, galime pasiūlyti platų pasirinkimą mūsų sukurtų žaidimų, sustiprinsiančių jūsų komandą.

  Trokštantiems skatinti bendrų sprendimų priėmimą ar tiesiog pademonstruoti savo žinias, siūlome įvairiausių temų bei formatų protmūšius. Komandose spręsdami parinktos tematikos užduotis, darbuotojai kartu sieks vieno tikslo, bandydami rinkti taškus ir iškovoti bendrą pergalę.

  Tokių renginių organizavimas įmonėms suteikė mums daug žinių apie sėkmingą ir įtraukiantį komandos formavimą, tad nustebinsime net didžiausius protmūšių senbūvius! Pramogos viduje taip pat yra įmanomos per skaitmeninius ekranus – jei trokštate padėti įmonei sutvirtėti nuotoliniu būdu, siūlome mūsų autorinius skaitmeninius žaidimus.

  Jūsų pageidaujama komunikacinė platforma, neribotas kiekis dalyvių ir 4 žaidimų pasirinkimai: atsižvelgsime į jūsų norus ir užtikrinsime, jog ši virtuali pramoga pasirodytų nei kiek ne prastesnė už gyvą renginį. Žinoma, šia paslauga galima pasinaudoti ir jūsų pačių organizuojamuose įmonės vakarėliuose, tad susisiekite su mumis ir aptarsime jūsų poreikius.

  Pramogos lauke

  Atšilus orams, renginių organizavimas įmonėms atvirose erdvėse gali pasirodyti kaip patraukli, tačiau sudėtingos infrastruktūros reikalaujanti užduotis. Nesijaudinkite – mūsų komanda gali pasirūpinti net smulkiausiomis detalėmis, užtikrindama įtraukiančias pramogas ir mažoms, ir didelėms grupėms. Galite rinktis net iš 5 unikalių tipų renginių – tik išsirinkite konceptą, o rūpesčius, inventorių bei programą palikite mūsų rankose. Trokštantiems neišdildomų įspūdžių, siūlome pramoginius iššūkius, pritaikomus įvairiausiems kolektyvams.

  Čia rasite viską: nuo kliūčių ruožo iki loginių užduočių, tad šis pasirinkimas įtrauks ir aktyviuosius, ir uždaruosius komandos narius. Ieškantiems azarto – didžiosios F-1 lenktynės, pareikalausiančios ir kūrybinių, ir fizinių jėgų.

  Nuotykių mylėtojams kuriame orientacines ekspedicijas, ypač sutvirtinančias komandas, beklaidžiojančias sodybų ar miškų takais. Šias ekspedicijas galime rengti ir mieste – mes siūlome precedento neturinčias miesto orientacines žaidynes, vykstančias ir Vilniuje, ir Kaune. Kurtas su geriausiais savo srities profesionalais, šis žaidimas padės atrasti nepažintas miesto kerteles.

  Žinoma, aktyvios pramogos nėra būtinos komandos formavimui – trokštantiems veiklų be įsipareigojimų, siūlome „Chill&Grill“ koncepto renginius. Atsižvelgdami į kolektyvo pomėgius bei dinamiką, sukursime privačią šventę, pilną maisto, gėrimų, pramogų veiksmo mylėtojams ir poilsio zonų norintiems atsipūsti. Taigi, išsirinkite patraukliausią variantą ir mes jį įgyvendinsime! Žaidimai darbuotojams – veikla, kuri neleis liūdėti.