This is Photoshop's version of Lorem Ipsn gravida nibh vel velit auctor aliquet.Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci elit consequat ipsutis sem nibh id elit. quis bibendum auci elit.
+ 01145928421 [email protected]

pirmosios tokios
miesto orientacinės

VILNIUS I KAUNAS

APIE ORIENTACINES

Žaidimas, kurio principas paremtas pasaulyje pripažinimo  sulaukusiais Fortnite bei PUBG kompiuteriniais žaidimais.  Renginio metu komandos turės stengtis išlikti žaidimo  žemėlapyje, kuris nuolat traukiasi bei atlikti kuo daugiau  užduočių. Žemėlapio ribose – daugiau nei 50 skirtingų  iššūkių (sportinių, edukacinių, pastabumo, reakcijos, FOTO,  degustacinių ir kitų.). Pažinkite neatrastą  Kauną ar Vilnių, pasinėrus į  nepaprastą žaidimą, kurį sukūrė aukščiausio lygio kūrybos  ir technologijų specialistai!

Vilniaus senamiestyje

Kauno senamiestyje

Pasirinkite žaidimo formatą:

Automobiliais. 

Išplėsime žaidimo zoną bei “įjungsime” Vilniaus ar Kauno rajono užduotis. Griebkite automobilius ir žaiskite! 

Pėsčiomis ir paspirtukais. 

Pirmąją žaidimo valandą leiskime visoms komandoms naudotis elektriniais paspirtukais bei taip išnaršyti dar didesnę senamiesčio dalį! 

Pėsčiomis

Eikite, bėkite – naršykite visą Vilniaus ar Kauno senamiestį. Žaisdami pėsčiomis Jūs ne tik, kad propaguojate sveiką gyvenimo būdą, tačiau ir turite galimybę atrasti nematytas Vilniaus ar Kauno vietas.

Besitraukianti užduočių zona. Visos užduotys yra apjuostos tam tikru  apskritimu, žyminčiu žaidimui skirtą plotą. Laikui bėgant, apskritimas  traukiasi. Jeigu Jūsų komanda atsidurs už zonos ribų – prarasite po vieną  tašką per minutę! Norint laimėti, teks paskubėti!

Laiko valdymas. Tai  pirmosios orientacinės varžybos, kuriuose galima  tiksliai nustatyti žaidimui skirtą laiką (galime nustatyti kada ir į kur  susitrauks žaidimo žemėlapis).

Inovacijos. tai naujas ir išmanus žaidimas, kuriame sujungta moderni  įranga, technologiniai sprendimai bei įdomios bei įtraukiančios užduotys.  Šis žaidimas sukurtas profesionalių programuotojų bei orientacinių  žaidimų megėjų, gidų.

Adaptacijos. Galime pridėti naujų užduočių, kurias sukursime būtent Jūsų  kolektyvui. Galime nustatyti žaidimo starto bei finišo vietą ir laiką.

Startas ir Fisišas. Galite laisvai rinktis lokacijas: nuo Jūsų biuro,  mėgstamo skvero ar aikštės. Finišui rekomenduojame pasirinkti  restoraną, barą arba kitą vietą, kurioje bus įteikti apdovanojimai  nugalėtojams, aptartos žaidimo emocijos!

Kaip gimė šis žaidimas?

1 Dienų
KŪRĖME ŽAIDIMĄ

Tiek dienų dirbome, kad sukurtume komandinį žaidimą, kuris neturėtų analogų pasaulyje!

1 Žmonių
Komanda

14 žmonių komanda, kurią sudarė profesionalūs programuotojai, kūrybininkai, renginių organizatoriai ir kiti

ĮTRAUKIANČIOS UŽDUOTYS

Logikos, žinių, istorinės.

Tai užduotys, kuriose Jums teks panaudoti logiką, žinias bei pasidomėti istoriniais faktais tam, kad surastumėte teisingą atsakymą.

Foto užduotys.

Tai vieni linksmiausių išbandymų! Šiuose užduotyse turėsite kartu su komanda atvaizduoti tam tikrą aprašytą scenarijų vienoje nuotraukoje. Gali tekti paprašyti ir praeivių pagalbos.

Pastabumo užduotys.

Atėjus į užduoties vietą teks ieškoti įdomių pastatų formų ar pakabintų simbolių, nestandartinių dizainų bei šūkių ar figūrų, kurių paprastą dieną Jūs tikrai nepastebite.

Degustacijos.

Atėjus į užduoties vietą teks aplankyti vietinį barą, restoraną ar saldainių parduotuvę, kurioje Jūsų lauks tam tikri gėrimai ar maistas, kuriuos turėsite atpažinti.

Greičio.

Paspaudus "pradėti užduotį" ekrane pamatysite laikmatį, užduotį bei tiksintį užduočiai skirtą laiką. Turėsite nedelsdami spręsti galvosūkius ar ieškoti aplinkui paslėptų daiktų. Šiuose užduotyse nedidelis chaosas - garantuotas!

Kitos užduotys

Sukursime unikalias užduotis būtent Jūsų kolektyvui!

Mūsų klientai​

Puikūs atsiliepimai - didžiausias mūsų įvertinimas!

Atsiliepimai

Puikūs atsiliepimai - didžiausias mūsų įvertinimas!

Rezervuokite laiką savo komandai!

Geriausios idėjos generuojasi bendraujant. Pasikalbėkime dabar!

  Mūsų blog'as

  PATARIMAI. NAUDOS. PATIRTYS

  Pasitikėjimo stiprinimas

  Ką su kolegomis veiksime šiais metais? Tą patį kaip ir praėjusiais?
  Labai dažnai bijoma komandos formavimui pasirinkti pramogas, kurios dar nėra išbandytos…

  Tradicijos ir jų tęsimas

  Ar viskas kas kartojasi yra sena ir atsibodę? O galbūt kas sena – tikra ir patikrinta?
  Muzikoje žodis klasika naudojamas, kai muzika jau yra nepavaldi laikui, turinti…

  Atsakomybių pasidalijimo nauda

  Pasiskirstymas rolėmis gyvenimą padaro lengvesniu. Vaikystėje turbūt daugelis žaisdavome vaidmenų žaidimus. Nuo šeimų kūrimo ir pasiskirstymo kas kokią rolę užims iki…

  Susipažinkite su kitais renginių konceptais

  Renginiai kiekvienam kolektyvui

  Azartas, nauji atradimai ir komandinė bendrystė – tai ir dar daugiau jums ir jūsų kolektyvui gali suteikti „Noriu pramogauti“ komandos sukurtos orientacinės mieste! Tai yra precendento neturintis žaidimas, kurį kurdami pasitelkėme aukščiausio lygio profesionalų komandą, nuo programuotojų iki renginių organizatorių! Šios komandos dėka, galėsite naršyti Vilniaus ar Kauno gatvėmis ieškodami inovatyvių užduočių punktų, sukurtų pagal jūsų konkrečius poreikius.

  Dalyvaujant šiose orientacinėse varžybose mieste, galvą palaužyti teks net ir miesto senbuviams – pažadame, jog ne tik smagiai praleisite laiką, bet ir susipažinsite su neatrastais Vilniaus ar Kauno senamiesčių kampeliais. Jūsų laukia išskirtinos įvairovės pramogos ir žaidimai, pritaikyti ir įmonei, ir draugų kompanijai.

  Kaip sukūrėme orientacines mieste?

  Orientacinės mieste – toli gražu ne atsitiktinai sukurtas žaidimas. Šios pramogos konceptą ir įgyvendinimą mąstėme, kūrėme ir vykdėme beveik dvejus metus, daugiau nei penkis šimtus dienų! Ši pramoga yra paremta daugeliui puikiai žinomais „Fortnite“ ir „PUBG“ kompiuteriniais žaidimais: orientacinių metu, dalyviai turi atlikti kuo daugiau užduočių, stengdamiesi išlikti nuolat mažėjančioje žaidimo žemėlapio zonoje. Orientacinės gali būti vykdomos Vilniuje arba Kaune, tad žaidimo žemėlapio zonos yra šių didžiųjų miestų senamiesčiuose.

  Žaidimo metu yra naudojamos inovatyvios technologijos, tad žemėlapis matomas specialioje programėlėje. Ne veltui „Noriu pramogauti“ orientacinės mieste yra vienintelės ir unikalios, neturinčios analogų nei viename pasaulio kampelyje! Žaidimą kurti padeda būrys programuotojų, orientacinio sporto ekspertų ir mėgėjų, miestų gidų ir kitų specialistų – dirbame kartu su gausia profesionalų komanda tam, kad užtikrintume, jog patirsite vieną labiausiai išskirtinių, žmones sujungiančių ir juoko pilnų žaidimų jūsų gyvenime.

  Kokios pramogos siūlomos žaidimo metu?

  Dalyvaujant „Noriu pramogauti“ orientacinėse mieste, gerai laiką praleis net ir santūriausi žmonės. Siūlome platų įvairiausių užduočių spektrą, o kiekvieną orientacinį renginį organizuojame pagal kiekvieno užsakovo individualius poreikius.

  Turime daugiau nei penkiasdešimt iššūkių variantų – ir sportinių, ir foto žaidimų, ir galvosūkių. Orientacinių metu, dalyviai gauna skaitmeninį žemėlapį, kuriame vis besitraukiantis apskritimas žymi žaidimui skirtą miesto zoną.

  Žaidimas prasideda su užsakovais sutartoje starto vietoje, nuo kurios užduotys tęsiasi per visą Vilniaus ar Kauno senamiestį.

  Dalyviams tenka susidurti su skirtingų tipų iššūkiais: būna faktinių užduočių, reikalaujančių istorinių ar loginių žinių; tenka vykdyti ir foto užduotis, kurių metu reikia perteikti duotą scenarijų fotografijos forma; pasitaiko ir greičio ar pastabumo užduočių, suteikiančių žaidimui smagaus azarto; taip pat būna ir degustacijų, leidžiančių pasimėgauti ir atsipūsti. Taigi, įsitraukti galės kiekvienas dalyvis, kad ir kokius pomėgius jie beturėtų.

  Kokiai auditorijai skirtos orientacinės mieste?

  Kadangi orientacinių žaidynių programas kuriame pagal individualius norus ir poreikius, šių iššūkių auditorija neturi amžiaus limito. Žaidimus dažniausiai organizuojame suaugusiems, pavyzdžiui, įmonių kolektyvams ar gimtadienio šventėms.

  Orientacinių metu įsitikinsite, kad tai – vienas efektyviausių komandos formavimo būdų, užtikrinantis ir dalyvių bendrystę, ir puikiai praleistą laiką. Nepaisant to, programą galime sukurti ir vaikams: jei trokštate mažiesiems padovanoti įsimintiną gimtadienio šventę, „Noriu pramogauti“ komanda pasirūpins, kad žaidimo startas, iššūkiai, finišas ir pati trukmė užtikrintų smagiai praleistą laiką kiekvienam dalyvaujančiam vaikui.

  Organizacinius rūpesčius galite palikti mums – tiesiog pateikite miesto orientacinių žaidynių užklausą internetu ir mes su jumis susisieksime, kad aptartume jūsų viziją ir reikalavimus nepamirštamam įvykiui.

  Patikėkite komandinę išvyką, gimtadienio šventę ar draugų susibūrimą „Noriu pramogauti“ komandai ir mes suteiksime jums interaktyvią ir įtraukiančią veiklą prieinama kaina.