This is Photoshop's version of Lorem Ipsn gravida nibh vel velit auctor aliquet.Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci elit consequat ipsutis sem nibh id elit. quis bibendum auci elit.
+ 01145928421 [email protected]

Protmūšis

PagrindinsProtmūšis

PROTMŪŠIS

Logika. Pastabumas. Greitis. - Čia susijungia viskas!

APIE PROTMŪŠĮ

Visų protmūšių principas yra panašus  – “uždirbti” kuo daugiau taškų komandai, atsakinėjant ir sprendžiant įvairiausius klausimus bei užduotis. Klausiate: “tai kuo gi jie skiriasi?” – tai būtent pačios užduotys, klausimai ir viso žaidimo apipavidalinimas ir susiejimas bendra tematika. Čia mes skiriame daugiausiai dėmėsio ir laiko.  

Mūsų protmūšiai – unikalūs. 

Kurdami protmūšio konceptą pritaikėme visas žinias ir sukauptą patirtį, įgytą organizuojant komandos formavimo renginius. Mūsų organizuojami protmūšiai paremti komandos darbu ir bendrų sprendimų priėmimų. Klausimai yra formuluojami taip, kad skatintų diskusiją tarp komandos narių, mokytų juos priimti bendrus, apgalvotus sprendimus laiku. Dalyvių įsitraukimas užtikrinamas pateikiant užduotis įvairiausiais formatais: tekstu, vaizdu bei garsu. Lygiai taip pat ir surenkami dalyvių atsakymai.

Protmūšis – įvariausiems kolektyvams.

Protmūšis jau klasika tapęs formatas, kuris neabėjotinai tinka daugeliui kolektyvų. Nuotaikingai atsakinėti į klausimus bei spręsti įvairiausias užduotis ir galvosūkius patinka daugeliui, todėl šis žaidimas dažnai pasirenkamas, kai įmonę sudaro labai skirtingi žmonės. 

5-ių pojūčių protmūšis

5 pojūčiai – įtraukiantis, įdomus, naujausio formato protmušio konceptas, kurio metu panaudosite visus pagrindinius žmogaus pojūčius: regą, klausą, uoslę, lytėjimą bei skonį! Žaidimo metu jūsų laukia net 6 skirtingi turai bei papildomi žaidybiniai elementai (parduotuvė, skrynios rakto paieškos), kurių dėka žaidimo metu atsiras “sėkmės faktorius” bei komandinė dvasia ne tik atskiros grupės, tačiau ir viso jūsų kolektyvo lygmeniu!

Protmūšis su rekvizitais

Jūsų laukia ne tik 6 turai su klausimais, tačiau turėsite galimybę paliesti, pamatyti rekvizitus, kurie jums pagelbės atsakant į klausimus.

5 Pojūčių protmūšio metu komandos ne tik varžosi tarpusavyje, tačiau ir siekia bendro tikslo – atsakinėdamos į klausimus bando surasti raktą, kuris atrakins skrynią!

Žaidimo metu bus galimybė keisti uždirbtus taškus į smėlio talpas, kurias supylus į kolbą ir pasiekus tam tikrą lygį galėsite laimėti papildomų taškų ar užuominų!

Protmūšis
Protmūšis

UNIKALŪS MŪSŲ PROTMŪŠIAI

Temos

Protmūšio temos: muzikiniai, žinių, šventiniai ir dar daugybė kitų. Žaidimo metu užduotys pateikiamos įvairiais formatais (garsu, tekstu, vaizdu), todėl garantuojamas dalyvių įsitraukimas!

Gyvai arba online

Protmūšius esame išbandę ir gyvai, ir virtualiai. Galime pasiūlyti žaisti abiem formatais. Jeigu nežinote kokį formatą pasirinkt,i kviečiame pasikalbėti ir mes pasiūlysime tinkamą sprendimą Jūsų kolektyvui.

Patirtis

Pasinaudoję savo patirtimi organizuojant komandos formavimo renginius, perkėlėme sėkmingas patirtis ir sukūrėme protmūšį, kuris nustebina ir daugybę protmūšių mačiusius.

Mūsų klientai​

Puikūs atsiliepimai - didžiausias mūsų įvertinimas!

Atsiliepimai

Puikūs atsiliepimai - didžiausias mūsų įvertinimas!

Ar jau pasiruošę protmūšiui?

Geriausios idėjos generuojasi bendraujant. Pasikalbėkime dabar!

  Mūsų blog'as

  PATARIMAI. NAUDOS. PATIRTYS

  Kūrybiškumo skatinimas

  Gali pasirodyti jau nuvalkiota ir nebeaktuali tema. Tačiau pandeminė situacija parodė koks reikalingas ir svarbus yra kūrybiškumas ieškant naujų kelių ir sprendimų kuo greičiau ir efektyviau…

  Naujokų įtraukimas

  Galvos skausmas ar džiaugsmas?

  Vieni adaptacijos laikotarpį pereina greičiau, kitiems sekasi sunkiau. Kiekvienas galime padėti naujam kolegai greičiau integruotis…

  Pasitikėjimo stiprinimas

  Ką su kolegomis veiksime šiais metais? Tą patį kaip ir praėjusiais?
  Labai dažnai bijoma komandos formavimui pasirinkti pramogas, kurios dar nėra išbandytos…

  Susipažinkite su kitais renginių konceptais

  Renginiai kiekvienam kolektyvui

  Šis intelektinis komandinis žaidimas nepalieka abejingų ir tinka visiems be išimties.

  Tai puikus būdas pademonstruoti savo žinias ir išmintį, loginį mąstymą ir gerą atmintį. Protmūšis žaidžiamas pagal iš anksto paruoštus klausimus, todėl žaidimą galima paįvairinti pritaikant pasirinktai temai ar progai. Ir mes tai puikiai sugebame: surengėme daugybę įvairiausių protmūšių, tad žinome, kokios užduotys prikausto žaidėjų dėmesį, o kurios sukelia šypseną.

  Papasakokite savo norus bei poreikius ir sukursime protmūšį, kuris pateisins visus lūkesčius!

  Užduočių įvairovė

  Jei galvojate, kad protmūšis yr tai tik klausimai ir atsakymai, tuomet labai klystate. Protmūšio organizavimas reikalauja daugybės įgūdžių ir žinių, o taip pat ir puikaus humoro jausmo. Tuomet sukuriamas nuoseklus, įtraukiantis ir konkurenciją skatinantis žaidimas, kuris leidžia visiems praplėsti savo akiratį ir pasidalinti žiniomis.

  Protmūšį paprastai sudaro keli turai, kuriuose pasitelkiami ir garsiniai, ir vaizdiniai klausimai. Ir tai dar ne viskas! Kai kurie klausimai gali būti tarsi loginiai uždaviniai arba paprasčiausiai reikalauti atidumo – jei norite laimėti, negalima atsikvėpti nei akimirkai. O kad būtų dar įdomiau, po kiekvieno turo su visomis komandomis aptariami klausimai-atsakymai. Nenustebkite, kartais atsakymai gali būti ir daug paprastesni, nei galvojote!

  Kodėl protmūšis toks populiarus visame pasaulyje? Nes tai universalus žaidimas, kuris tinka ir vaikams, ir suaugusiems, kurį galite žaisti savo namuose arba bare ir net internetu. Klasikiniai protmūšiai dažnai dedikuojami vienai temai: pavyzdžiui, galima rinktis temą apie Lietuvą, keliones, automobilius, istorinius įvykius, įžymybių pasaulį ir daugelį kitų. O smagiausia yra tai, kad šis žaidimas kaskart yra vis kitoks, todėl netgi rengiami protmūšio turnyrai!

  Protmūšis komandos formavimui

  Visi personalo specialistai žino, kad protmūšis – itin naudinga veikla formuojant komandą ir gerinant mikroklimatą darbe. Ši pramoga kolektyvams idealiai tinka, visų pirma, dėl komandinio pobūdžio. Žaidžiant komandoje reikia išmokti ir nusileisti, ir pasitikėti kitu, ir priimti sprendimus – visai taip kaip ir realiame gyvenime.

  Komandinėse pramogose natūraliai susiformuoja tarpusavio santykiai, atsiskleidžia lyderiai ir vadovai. Protmūšis tam puikiai tinka, be to, tai labai universalus žaidimas, kuris, priklausomai nuo temos, atitiks kiekvieno komandos nario interesus, kad ir kokie jie bebūtų.

  Įmonės vakarėliui protmūšis puikiai tiks, tačiau venkite rinktis tematiką, susijusią su darbu – juk turi būti smagu! Mūsų profesionalai patars, kokią tematiką, klausimus ir žaidimo struktūrą pasirinkti jūsų kolektyvui, atsižvelgdami į komandos formavimo tikslus, pageidaujamą žaidimo trukmę ir kitus aspektus.

  Leiskite savo darbuotojams atsiskleisti ir pademonstruoti savo žinias, o laimėjusią komandą galima apdovanoti smagiais prizais.

  Protmūšį surengsime Vilniuje, Kaune ar kituose miestuose, priklausomai nuo pageidavimų. O jei jūsų įmonėje dirbama nuotoliniu būdu, pramogos taip pat ne išimtis – galime suorganizuoti ir įdomų protmūšį online! Tai puikus darbas kolektyvui mokytis ne tik dirbti kartu, bet ir įgyti įgūdžių, kurie leis greitai reaguoti į nesklandumus, pasiskirstyti užduotis ir rasti geriausią sprendimą.

  Smagiausia vakarėlio pramoga

  Rengiant vakarėlį, visada verta pagalvoti apie įdomias veiklas, o protmūšis yra viena iš jų. Jei vakarėlis teminis, galime sukurti užduotis, susijusias su pasirinkta tema, o jei skirtas gimtadieniui – galima parinkti šmaikščių faktų apie sukaktuvininką ir smagiai visus nustebinti.

  Protmūšiui nereikia jokio ypatingo pasirengimo ar įgūdžių – šiuo žaidimu gali mėgautis visi. Vakaro vedėjas užduoda klausimus, o komandomis susiskirstę dalyviai mėgina rasti teisingą atsakymą… savo galvoje! Taip, per šį žaidimą griežtai draudžiama naudotis telefonais, tad jis paskatina gyvą bendravimą. Viskas, ko prireiks, tai rašymo priemonės ir popierius, o visais klausimais pasirūpins mūsų komanda. Ir nebijokite pateikti temos ar net kelių – esame surengę tiek daug įvairiausių protmūšių, kad mielai priimsime kiekvieną iššūkį!

  Konkurencingą dvasią ir azartą žaidime palaiko laiko limitas, tad komandos su atsakymais pernelyg ilgai neužtrunka. Dažniausiai vienam klausimui skiriama minutė, o po turo daroma trumpa pertraukėlė, kuri yra puikus šansas pasivaišinti maistu ar gėrimais. O jau šnekos prie vaišių stalo tikrai nestigs – per protmūšį kiekvienas sužinos ką nors naujo, o kažkas sugalvos puikų juokelį. Išmėginkite šį aktyvų loginį žaidimą, kuris privers visus vakarėlio dalyvius gerai pramankštinti smegenis!