This is Photoshop's version of Lorem Ipsn gravida nibh vel velit auctor aliquet.Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci elit consequat ipsutis sem nibh id elit. quis bibendum auci elit.

Instagram feed

+ 01145928421 [email protected]

APIE MUS

PagrindinsAPIE MUS

Apie mus. Aistra nustebinti.

Esame ambicinga renginių organizavimo įmonė, turinti aistrą stebinti organizuojamų renginių dalyvius. Sutelkę skirtingų sričių profesionalus kuriame įtraukiančius, unikalius ir įnovatyvius renginių konceptus, kurių Jums dar neteko matyti. Gerbiame visus savo klientus, partnerius, komandos narius. Tikime, kad tik kartu žengdami koja kojon galime sukurti aukščiausios kokybės renginius.

Požiūris į renginį. Kuriame pridėtinę vertę.

Esame įsitikinę, jog mūsų organizuojami renginiai kuria aukštą pridėtinę vertę Jūsų kolektyvui. Planuodami renginius taikome veikiančius komandos formavimo metodus, kad sustiprintume Jūsų kolektyvo tarpusavio ryšius, suteiktume jums galimybę siekti bendro tikslo bei džiaugtis jį pasiekus. Priklausomai nuo kolektyvo poreikių, sukuriame originalius sprendimus kaip pristatyti įmonės vertybes, integruoti naujokus, išsiaiškinti kas motyvuoja darbuotojus ir dar daugiau. Dirbame tam, kad teiktume tik kokybiškas paslaugas bei viršytume savo klientų lūkesčius.

MUMIS PASITIKI

APIE MUS SAKO

Nuo pat pirmo susitikimo man buvo ramu viduje, kad bus pavykęs ir šaunus renginys. Aš visada vertinu, kai greitai sureaguojama, pateikiama išsami informacija. „Baltic Master“ kolektyvas dėkoja už fantastišką vasaros renginį ant jūros kranto! Sukūrėte mums nepakartojamą ir įsimintiną šventę bei pačius gražiausius prisiminimus. Šauniai, organizuotai, sklandžiai - Jūs tikri savo srities profesionalai! Mūsų lūkesčiai buvo išpildyti su kaupu.

Stela Lapienė
Baltic Master

Viskas buvo tobula! Šventė tikrai pavyko. O iš kolektyvo atsiliepimų girdėjau, kad buvo geriausiai kada suorganizuotas renginys. Dėl planavimo - viskas operatyviai, aiškiai, atvirai. Mūsų poreikius ir norus įvykdėte su kaupu. Jei norite linksmai ir aktyviai praleisti laiką, rekomenduoju 100 % Šauni komanda, puikus planavimas, nuostabus organizavimas. Su Povilu vienas kitą supratome iš pusės žodžio. Labai lengva ir malonu dirbti su Noriu pramogauti komanda.

Renata Staugaitienė
Pireka

Esu jums labai dėkinga už malonų ir lengvą bendravimą. Padėjote pasirinkti pramogas, nors patys pradžioje nežinojome ko norime. Nukreipėte ir pasiūlėte tobulą sprendimą tinkamą būtent mūsų kolektyvui. Renginys pavyko TOBULAI, dėka jūsų personalo - labai šaunūs vyrai. Patys aktyviai domisi, labai lengvai ir mandagiai/draugiškai bendrauja. Patiko jų išskirtinis dėmesys vaikams, nors renginys suaugusiems, bet turėjome kelis vaikiukus, jie irgi buvo sudominti ir padrąsinti dalyvauti.

Diana Chalanskaitė
Ericsson Lietuva

Mūsų visos įmonės vardu norėtume nuoširdžiai padėkoti už nuostabiai surengta šventę ir pritrenkiančias pramogas! Gera nuotaika, emocijos, azartas ir gera muzika liejosi per kraštus 🙂 Jūs esate tikri savo srities profesionalai ir geros nuotaikos variklis! Kas dėl konsultacijų, planavimo - viskas gerai, viskas puiku! Tikrai visiems Jus rekomenduosime ir, žinoma, kreipsimės!

Anželika Syrevič
XM Textiles Europe

Džiaugiamės, kad viskas pavyko, taip kaip planavome ir ačiū už sklandų bendradarbiavimą tiek iki, tiek renginio metu. Labai patiko sukurta renginio atmosfera – muzika, nereali jūsų komanda bei puikusis vedėjas, sugebėjęs išjudinti kolektyvą ir sukurti jaukią atmosferą. Labai norime padėkoti, kad renginį vedėte vyko anglų kalba, visi viską puikiai suprato ir jautėsi komfortabiliai. Visos pramogos labai patiko, o didžiausią įspūdį paliko futbolo rungtis bei batutas, sukėlęs tiek daug gerų emocijų! Nepaisant to, kad nusibrozdinome kelius, įsistatėme nemažai mėlynių, emocijos superinės! Ačiū jums ir sėkmės tolimesnėje veikloje!

Jūratė Timofejevienė
NAOS Baltic

Tai, kiek Jūs darote ir galite yra neįtikėtinai daug. Trumpai pasakius – programos ir veiklų pritaikymas nuo šeimos šventės iki grandiozinių renginių. Šaunuoliai! Netikėta! Nustebino Povilo užsidegimas tuo ką daro – su kokia emocija jis pristato idėjas, kad atrodo lyg viskas jau vyksta gyvai! Moka pasidalinti mintimis bei idėjomis! Noriu pramogauti “duoda” daugiau nei tikiesi. Ir tai stebina! Ačiū! Jų pavadinimas “NORIU PRAMOGAUTI” puikiai atspindi jų veiklą – jie moka užnorinti pramogauti bet kokio amžiaus, bet kokios nuotaikos dalyvius!

Živilė Laužikienė
NRD systems

Viskas buvo labai šauniai ir organizuotai, RENGINYS - PUIKUS!

Loreta Gedgaudienė
Omega technology

Nelabai turiu ką ir pakomentuoti, viskas puikiai, malonu dirbti su profesionalais.

Imantas Kuncevičius
MILSA įmonių grupė

Dėkojame už įdomias, azartiškas užduotis, pozityvumą ir idėjas.

Renata Vėbraitė
Projektana

Po renginio esame visi labai labai patenkinti. Galima sakyti, kad pranokote lūkesčius!

Daiva Maskoliūnienė
Hoyer petrolog Lithuania

Jūsų įmonę galime tik pagirti – puikus, struktūruotas  darbas planavimo etape, dėmesys ir bendradarbiavimas įgyvendinant.

Milda Rakauskienė – Daukšaitė
Kotryna Group

Dėkojame “Noriupramogauti” komandai už malonų ir draugišką bendravimą paslaugos užsakymo metu, bei be priekaištų išpildytą jos įgyvendinimą renginio “Noriu pramogauti” komandą apibūdintume: Profesionalumas – Malonus bendravimas – Patikimumas! Rekomenduojame visiems.

Karolina Jocienė
MODUS grupė

Ačiū “Noriu pramogauti“ už tai, kad padarėte mūsų šventę tokia įsimintina!  O užėjęs lietus netik nesutrukdė, o kaip tik pridėjo daugiau gerų emocijų ir azarto mūsų komandoms!

Gintarė Žilinskaitė
Present connection

Pramogos labai atitiko mūsų kolektyvo pomėgius – daug veiksmo ir azarto. Dėl organizacinių jokių nesklandumų neturėjau ir galėjau pati mėgautis renginiu, tai iš asmeninės pusės vertinu puikiai! Rekomenduoju kolektyvui, kuris mėgsta aktyvų šventimo būdą, kuriam patinka iššūkiai ir konkurencija, netikėtumai ir būti kitokiais. Noriu pramogauti komandai linkiu neišblėstančių idėjų, energijos ir iššūkių!

Marina Petrova
Specagra

Džiaugiamės į savo šventę pakvietę Noriu pramogauti komandą! Iki smulkmenų suplanuota programa, įdomūs ir įtraukiantys žaidimai, naujas ir kokybiškas inventorius. Ačiū visai instruktorių komandai, kuri padėjo suprasti užduotis iki smulkmenų, o estafetes padarė dar įsimintinesnes! Seafishtrade komandos žada grįžti revanšui!

Jelena Galinienė
SEAFISHTRADE

Su jumis buvo labai lengva dirbti. Užteko poros susitikimų ir pasitarimų, kad šventė butų įgyvendinta. Didelis pliusas už organizuotumą. Kasmetinė vasaros šventė, tai iššūkis kaskart padaryti kažką įdomaus. Ačiū, jums, kad šiemet priėmėte tą iššūkį ir mūsų vasaros šventę suorganizavote puikiai. Užsakytas puikus oras, draugiška ir paslaugi komanda, energingas vedėjas, dar nebandytos pramogos ir į visą tai įdėjus mūsų vertybes gavosi puikus geros nuotaikos ir nepamirštamų emocijų užtaisas, kuris sustiprino mūsų komandą

Gabija Rimkutė
BAIP

Puikiai puikiai puikiai! Noriupramogauti.lt - viena profesionaliausių komandų su kuriomis teko dirbti. Įsiklausymas į norus, nuoširdus konsultavimas ir visko išpildymas pralenkė lūkesčius. Povilas ir visa komanda buvo pasirengus nueiti papildomą kilometrą, kad sukurtų pridėtinę vertę mūsų vasaros šventei. Didelis ačiū!

Edita Adomaitytė
IBM

Norime padėkoti įmonei UAB “Noriu pramogauti”, kurie padėjo suorganizuoti žaidynes, atsivežė gerą nuotaiką ir pravedė renginį be menkiausio neskalandumo. Turėjome penkias rungtis: tai pripučiamas krepšinis, pripučiamas bėgtraukis; kliūčių ruožas; burbulinis futbolas ir lankinis. Pramogos, pasidalinus į komandas, truko visą dieną, kurios pabaigoje buvo suskaičiuoti rezultatai, o trys geriausios komandos apdovanotos sveikuoliškais prizais.

Monika Juodeikaitė
DLG

Pramogos išties smagios ir kiek ekstremalios. Džiaugiamės pasirinkę jus. Jauna ir energinga organizatorių komanda į pramogų sūkurį įtraukė visus šventės dalyvius, o įspūdžiais iš šventės kolegos visdar dalinasi. Sėkmės Jums!

Aušra Petronienė
RETAL BALTIC

Labai dėkoju už šauniai suorganizuotą įmonės šventę. Viską atlikote profesionaliai, pramogos labai įtraukiančios ir idomios. Linkiu Jums ir toliau taip judėti, svarbiausiai viską atlikti nuoširdžiai – tą Jūs ir darėt. Sėkmės !

Eimantas Gaidys
Elektros darbai

Susisiekite!

chek t