This is Photoshop's version of Lorem Ipsn gravida nibh vel velit auctor aliquet.Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci elit consequat ipsutis sem nibh id elit. quis bibendum auci elit.
+ 01145928421 [email protected]

Online žaidimai

Kiekvienam kolektyvui

Komandos formavimas virtualiai

Online žaidimai. Kas tai?

Visi mūsų sukurti žaidimai – orientuoti į komandos formavimą ir kolektyvo stiprinimą. Todėl galime drąsiai sakyti, jog tai puiki priemonė sustiprinti kolektyvą. Per žaidybines formas stengiamės kurti ne tik bendrus prisiminimus, bet suteikti išliekamąją vertę turinčių patirčių kolektyvui. 

Kaip žaisti online žaidimus?

Online žaidimai vyksta panašiai kaip ir paprasti komandiniai žaidimai – dalyviai suskirstomi į komandas, nustatoma žaidimo trukmė ir paaiškinamos taisyklės. Komandos gauna visas reikalingas žaidimo priemones, žaidimo pabaigoje paskelbiami nugalėtojai. Tačiau viskas vyksta Jūsų pasirinktoje komunikacinėje platformoje.

Kokie gali būti online renginiai?

Online renginys gali nė kiek nenusileisti gyvam renginiui. Žaidimas gali būti viena iš kertinių renginio dalių. Visuomet programą galima papildyti aktorių, muzikantų, iliuzionistų pasirodymais, įkvepiančiomis diskusijomis ar degustacijomis, o galbūt ir maisto gamyba namuose visiems kartu. Taigi, nėra vienos taisyklės, o mes esame pasiruošę atliepti Jūsų poreikius ir sukurti tokį renginį, kuris nenusileidžia gyviems renginiams.

Kokia online žaidimų trukmė?

Įprastai mūsų organizuojamų online žaidimų trukmė yra apie 2 val.  Bendru atveju renginio trukmę galime derinti pagal Jūsų poreikius. Džiaugiamės, jog esame įgyvendinę daugybę nestandartinių renginių, kurių trukmė nuo 30 min iki 4 val. 

Kiek žmonių gali dalyvauti?

Online renginai neturi jokių apribojimų. Žaidimus galima organizuoti nuo 8 žmonių. Tačiau limito kiek dalyvių turi būti renginyje nėra. Žaidimą visuomet kuruoja vedėjas ir mūsų asistentai, kad būtų užtikrintas sklandus visų svečių dalyvavimas. Tokiu atveju belieka mėgautis žaidimu ir nesirūpinti techniniais klausimais. 

Kilo daugybė kitų klausimų?

Jeigu vis dar kyla klausimų kurį žaidimą pasirinkti, kokią platformą geriausią naudoti ir pan, drąsiai rašykite ar skambinkite. Turime sukaupę online renginių patirties ir patikrinę geriausius sprendimus. Kiekvienam kolektyvui turime sprendimą!

Mūsų 4 autoriniai online žaidimai

Unikali jūsų komandos patirtis net ir sėdint prie ekranų!

YCGI

YCGI Protmūšis. „YCGI – You Can‘t Google it! Tai protmūšis, kuriame susipina vaizdai, muzika, logika ir žinios, ko pasekoje „po ranka“ turimas googl‘as – nepadės.

Cyb3rdetective

Detektyvas. Linkedin, Facebook, Instagram, Youtube – šias ir kitas socialines platformas nagrinėsite tam, kad išaiškintumėte anoniminius geradarius! Pradėkime tirti bylą!

TOP kadras

Fun fact: šiuo metu, kai daug laiko praleidžiame namuose, neįtikėtino populiarumo sulaukė žymių paveikslų reprodukcijų kūrimas, pasinaudojant namuose randamais daiktais. Šis žaidimas – apie tai! 

Home party

Tai konceptas “įvairaus plauko” kolektyvams! 
Renginio metu įdomu bus ir žiniukams, ir kūrybiškiems Jūsų kolegoms! Čia kiekvienas galės atsiskleisti.

Norite išbandyti? Susisiekite

Mūsų klientai​

Puikūs atsiliepimai - didžiausias mūsų įvertinimas!

Atsiliepimai

Puikūs atsiliepimai - didžiausias mūsų įvertinimas!
Mūsų blog'as

PATARIMAI. NAUDOS. PATIRTYS

Kūrybiškumo skatinimas

Gali pasirodyti jau nuvalkiota ir nebeaktuali tema. Tačiau pandeminė situacija parodė koks reikalingas ir svarbus yra kūrybiškumas ieškant naujų kelių ir sprendimų kuo greičiau ir efektyviau…

Naujokų įtraukimas

Galvos skausmas ar džiaugsmas?

Vieni adaptacijos laikotarpį pereina greičiau, kitiems sekasi sunkiau. Kiekvienas galime padėti naujam kolegai greičiau integruotis…

Pasitikėjimo stiprinimas

Ką su kolegomis veiksime šiais metais? Tą patį kaip ir praėjusiais?
Labai dažnai bijoma komandos formavimui pasirinkti pramogas, kurios dar nėra išbandytos…

Atsakomybių pasidalijimo nauda

Pasiskirstymas rolėmis gyvenimą padaro lengvesniu. Vaikystėje turbūt daugelis žaisdavome vaidmenų žaidimus. Nuo šeimų kūrimo ir pasiskirstymo kas kokią rolę užims iki…

Susipažinkite su kitais renginių konceptais

Renginiai kiekvienam kolektyvui