This is Photoshop's version of Lorem Ipsn gravida nibh vel velit auctor aliquet.Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci elit consequat ipsutis sem nibh id elit. quis bibendum auci elit.
+ 01145928421 [email protected]

Renginių organizavimas

Esame užsidegę komandos formavimo renginių organizatoriai! Džiaugiamės kurdami aukščiausio lygio, labiausiai įtraukiančius renginių konceptus, veiklas ir pramogas, kurios atneša ne tik daugybę gerų emocijų bei naujų patirčių, tačiau ir realios naudos. Organizuodami renginius pritaikome sukauptas žinias ir patirtį – padedame jums pasiekti renginiui iškeltą tikslą, nepriklausomai nuo to ar tai būtų tiesiog geras laikas su kolegomis, ar tikslingai siekiamas bendradarbių gerųjų savybių (planavimo, lyderystės, komandinio darbo ir kt.) atskleidimas. 

UNIKALŪS KONCEPTAI

Net 9 konceptai, kuriuos sukūrėme taip, kad kiekvienas kolektyvas galėtų ne tik išbandyti visiškai naujas veiklas, bet ir stiprindami komandą atrastų naudas.

Ši veikla unikali tuo, jog tinka VISIEMS kolektyvams, kadangi čia ką veikti turės mėgstantys loginius galvosūkius, aktyvias veiklas, kūrybinius iššūkius, norintys lyderiauti, neapseinantys be azarto. Kiekvienas dalyvis čia atras savo stichiją.

Mūsų klientai​

Puikūs atsiliepimai - didžiausias mūsų įvertinimas!

Pasiklabėkime apie Jūsų renginį

Geriausios idėjos generuojasi bendraujant. Pasikalbėkime dabar!

  Mūsų blog'as

  PATARIMAI. NAUDOS. PATIRTYS

  Naujokų įtraukimas

  Galvos skausmas ar džiaugsmas?

  Vieni adaptacijos laikotarpį pereina greičiau, kitiems sekasi sunkiau. Kiekvienas galime padėti naujam kolegai greičiau integruotis…

  Pasitikėjimo stiprinimas

  Ką su kolegomis veiksime šiais metais? Tą patį kaip ir praėjusiais?
  Labai dažnai bijoma komandos formavimui pasirinkti pramogas, kurios dar nėra išbandytos…

  Susipažinkite su kitais renginių konceptais

  Renginiai kiekvienam kolektyvui

  Renginiai – mūsų aistra. Maži, dideli ir milžiniški, aktyvūs ir skirti ramiam poilsiui, tradiciniai ir dar nematyti, negirdėti – kokių tik panorėsite, tiesiog duokite mums užduotį ir mes tą iššūkį priimsime su malonumu! Renginių organizavimas mums ne tik darbas, bet ir malonumas. Į šią veiklą žiūrime kaip į nuolatinį tobulėjimą, todėl džiaugiamės būdami unikalia renginių organizavimo agentūra, galinčia pasiūlyti originalias pramogas.

  Organizuojame įvairiausius renginius nuo gimtadienių iki organizacijų švenčių ar turistinių renginių. Unikalūs mūsų konceptai yra mėgstami visų ir dovanoja unikalias patirtis. Sukūrėme smagius žaidimus, kuriuos galima net personalizuoti ar pritaikyti tam tikrai temai, o netradicinių renginių organizavimas visada yra itin smagus iššūkis. Sužinokite daugiau apie mūsų siūlomas pramogas ir atraskite jų įvairovę.

  Kokius renginius organizuojame?

  Mūsų renginių konceptas pagrįstas įdomiomis naujomis patirtimis, atradimais, kuriuos suteikiame pasitelkdami visas savo žinias ir patirtį. Unikali metodika leido sukurti devynias puikias pramogas, kurios puikiai tiks tiek asmeninėms šventėms, tiek komandos formavimui. Pramoginis iššūkis – tai amerikietiškuoju televizijos šou „WipeOut“ paremtas kliūčių ruožas, kuris skatina norą varžytis ir dovanoja daug nepakartojamų įspūdžių. Didžiosios „Formulės-1“ lenktynės privers ne tik dirbti komandoje, bet ir pasitelkti inžinerines bei fizikines žinias, o „Chill and Grill“ renginiai leis kiekvienam rinktis tai, ką labiausiai mėgsta: nuo lounge zonos iki aktyvių pramogų ar protinės veiklos.

  Kad ir koks būtų jūsų renginio planas, esame pasiruošę išpildyti lūkesčius su kaupu. Taigi, jei nežinote nuo ko pradėti, tiesiog patikėkite šią užduotį mūsų komandai, nes renginių organizavimas yra mūsų arkliukas!

  Renginių organizavimas įmonėms

  Verslo renginių organizavimas yra itin svarbi mūsų darbo dalis. Mes suprantame, kad tokiuose renginiuose svarbi ne tik gera nuotaika ir puikūs įspūdžiai. Komandos formavimas, gerųjų savybių atskleidimas, vertingų įgūdžių ugdymas – visa tai gali būti pasiekiama ir smagiai leidžiant laiką su kolegomis. Tokių renginių ypatumai yra tikslinės pramogos ir individualizuotos užduotys, kurias parengiame pagal kliento poreikius ir lūkesčius.

  Pabodo tradiciniai vakarėliai? Norite kolektyvo pramogas paversti investicija į ateitį? Tuomet komandos formavimui skirtos pramogos yra kaip tik tai, ko reikia. Tokių renginių organizavimas reikalauja daug žinių ir patirties, o kartais yra tikras iššūkis. Bendradarbiaudami su įvairių sričių įmonėmis išbandėme daugybę metodikų ir žinome, kaip pasiekti užsibrėžtus tikslus.

  Komandos formavimui gali būti panaudotas ir kalėdinių renginių organizavimas, ir įmonės gimtadienio proga ar naujo projekto pristatymas – turime daugybę puikių idėjų.

  Turizmo renginių organizavimas

  Geras oras ir vasaros šiluma taip ir kviečia praleisti daugiau laiko gamtoje, o mes pasirūpinsime puikiais įspūdžiais. Tradicinį pasivaikščiojimą paįvairins orientacinės varžybos su originaliomis užduotimis. Tai ne tik žaidimas, bet ir puiki proga kitu žvilgsniu pažvelgti į gerai pažįstamas arba naujas vietas ir pamatyti daugiau. Galimi skirtingi etapai, kuriuos sudėliosime taip, kad kiekvienas komandos narys turėtų progą pasireikšti.

  O aktyviesiems turime daugybę pramogų: pradedant įvairiausiais batutais ir baigiant smagiais bei įtraukiančiais žaidimais, kuriuose galima varžyti tiek kartu su komanda, tiek individualiai. Juk pramankštinti raumenis ir smegenis galima smagiai leidžiant laiką. O kur dar visa gausybė įspūdžių – šnekos aptarimams ir diskusijoms tikrai bus daug.

  Juolab, kad tik mes galime pasiūlyti tokias pramogas, kurias iki šiol teko matyti tik televizijos ekranuose: milžiniški batutai sukurs kliūčių ruožą tiek ant žemės, tiek ant vandens, o taip pat galėsite išmėginti ir milžinišką smiginį ar kėglius.

  Renginiai karantino metu

  Karantino laikotarpis visiems buvo sudėtingas ir sunkus, tačiau mes turime ką pasiūlyti. Jei dirbate nuotoliniu būdu arba dėl galiojančių ribojimų negalite susitikti su kolegomis ar draugais, kviečiame atrasti interaktyvius renginius internetu. Ir visai nesvarbu, esate Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ar bet kuriame kitame mieste, o gal net ir šalyje – visi gali prisijungti ir dalyvauti tokioje pramogoje.

  Nuotolinių renginių ypatumai yra tai, kad jie tinka visiems ir yra lengvai pritaikomi. Nuo protmūšio iki namų vakarėlio koncepto – visa tai skirta turiningam laisvalaikiui ir komandos formavimui. Nuotolinių renginių organizavimas dar palyginti nauja sritis, tačiau džiaugiamės, kad jau turime išgryninę keletą konceptų, kuriuos mūsų klientai puikiai įvertino. Juk karantino metu taip stinga pramogų ir geros nuotaikos, o įvairūs kolektyvams skirti online žaidimai – puiki galimybė ne tik prasiblaškyti, bet ir gauti naudos.

  Kiek kainuoja renginių organizavimas?

  Svarbiausia ne kaina, o gera nuotaika ir nepakartojami įspūdžiai. Siekiame, kad visi atrastų nepakartojamus įspūdžius ir naujas patirtis, todėl turime įvairių pasiūlymų. Tiesiog kartu aptarkime renginių biudžetą ir mes pateiksime geriausias pramogų idėjas. Renginių organizavimas yra tarsi planas, kurį kuriame kartu su klientu: pagal individualius poreikius ir pomėgius, pagal vietos reikalavimus ir finansines galimybes. Mes tikime, kad svarbiausia yra gera idėja!