This is Photoshop's version of Lorem Ipsn gravida nibh vel velit auctor aliquet.Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci elit consequat ipsutis sem nibh id elit. quis bibendum auci elit.
+ 01145928421 [email protected]

Renginių organizavimas

Esame užsidegę komandos formavimo renginių organizatoriai! Džiaugiamės kurdami aukščiausio lygio, labiausiai įtraukiančius renginių konceptus, veiklas ir pramogas, kurios atneša ne tik daugybę gerų emocijų bei naujų patirčių, tačiau ir realios naudos. Organizuodami renginius pritaikome sukauptas žinias ir patirtį – padedame jums pasiekti renginiui iškeltą tikslą, nepriklausomai nuo to ar tai būtų tiesiog geras laikas su kolegomis, ar tikslingai siekiamas bendradarbių gerųjų savybių (planavimo, lyderystės, komandinio darbo ir kt.) atskleidimas. 

UNIKALŪS KONCEPTAI

Net 9 konceptai, kuriuos sukūrėme taip, kad kiekvienas kolektyvas galėtų ne tik išbandyti visiškai naujas veiklas, bet ir stiprindami komandą atrastų naudas.

Mūsų klientai​

Puikūs atsiliepimai - didžiausias mūsų įvertinimas!

Pasiklabėkime apie Jūsų renginį

Geriausios idėjos generuojasi bendraujant. Pasikalbėkime dabar!

  Mūsų blog'as

  PATARIMAI. NAUDOS. PATIRTYS

  Naujokų įtraukimas

  Galvos skausmas ar džiaugsmas?

  Vieni adaptacijos laikotarpį pereina greičiau, kitiems sekasi sunkiau. Kiekvienas galime padėti naujam kolegai greičiau integruotis…

  Pasitikėjimo stiprinimas

  Ką su kolegomis veiksime šiais metais? Tą patį kaip ir praėjusiais?
  Labai dažnai bijoma komandos formavimui pasirinkti pramogas, kurios dar nėra išbandytos…

  Susipažinkite su kitais renginių konceptais

  Renginiai kiekvienam kolektyvui