This is Photoshop's version of Lorem Ipsn gravida nibh vel velit auctor aliquet.Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci elit consequat ipsutis sem nibh id elit. quis bibendum auci elit.
+ 01145928421 [email protected]

PROTMŪŠIS

Logika. Pastabumas. Greitis. - Čia susijungia viskas!

APIE PROTMŪŠĮ

Visų protmūšių principas yra panašus  – “uždirbti” kuo daugiau taškų komandai, atsakinėjant ir sprendžiant įvairiausius klausimus bei užduotis. Klausiate: “tai kuo gi jie skiriasi?” – tai būtent pačios užduotys, klausimai ir viso žaidimo apipavidalinimas ir susiejimas bendra tematika. Čia mes skiriame daugiausiai dėmėsio ir laiko.  

Mūsų protmūšiai – unikalūs. 

Kurdami protmūšio konceptą pritaikėme visas žinias ir sukauptą patirtį, įgytą organizuojant komandos formavimo renginius. Mūsų organizuojami protmūšiai paremti komandos darbu ir bendrų sprendimų priėmimų. Klausimai yra formuluojami taip, kad skatintų diskusiją tarp komandos narių, mokytų juos priimti bendrus, apgalvotus sprendimus laiku. Dalyvių įsitraukimas užtikrinamas pateikiant užduotis įvairiausiais formatais: tekstu, vaizdu bei garsu. Lygiai taip pat ir surenkami dalyvių atsakymai.

Protmūšis – įvariausiems kolektyvams.

Protmūšis jau klasika tapęs formatas, kuris neabėjotinai tinka daugeliui kolektyvų. Nuotaikingai atsakinėti į klausimus bei spręsti įvairiausias užduotis ir galvosūkius patinka daugeliui, todėl šis žaidimas dažnai pasirenkamas, kai įmonę sudaro labai skirtingi žmonės. 

UNIKALŪS MŪSŲ PROTMŪŠIAI

Temos

Protmūšio temos: muzikiniai, žinių, šventiniai ir dar daugybė kitų. Žaidimo metu užduotys pateikiamos įvairiais formatais (garsu, tekstu, vaizdu), todėl garantuojamas dalyvių įsitraukimas!

Gyvai arba online

Protmūšius esame išbandę ir gyvai, ir virtualiai. Galime pasiūlyti žaisti abiem formatais. Jeigu nežinote kokį formatą pasirinkt,i kviečiame pasikalbėti ir mes pasiūlysime tinkamą sprendimą Jūsų kolektyvui.

Patirtis

Pasinaudoję savo patirtimi organizuojant komandos formavimo renginius, perkėlėme sėkmingas patirtis ir sukūrėme protmūšį, kuris nustebina ir daugybę protmūšių mačiusius.

Mūsų klientai​

Puikūs atsiliepimai - didžiausias mūsų įvertinimas!

Atsiliepimai

Puikūs atsiliepimai - didžiausias mūsų įvertinimas!

Ar jau pasiruošę protmūšiui?

Geriausios idėjos generuojasi bendraujant. Pasikalbėkime dabar!

  Mūsų blog'as

  PATARIMAI. NAUDOS. PATIRTYS

  Kūrybiškumo skatinimas

  Gali pasirodyti jau nuvalkiota ir nebeaktuali tema. Tačiau pandeminė situacija parodė koks reikalingas ir svarbus yra kūrybiškumas ieškant naujų kelių ir sprendimų kuo greičiau ir efektyviau…

  Naujokų įtraukimas

  Galvos skausmas ar džiaugsmas?

  Vieni adaptacijos laikotarpį pereina greičiau, kitiems sekasi sunkiau. Kiekvienas galime padėti naujam kolegai greičiau integruotis…

  Pasitikėjimo stiprinimas

  Ką su kolegomis veiksime šiais metais? Tą patį kaip ir praėjusiais?
  Labai dažnai bijoma komandos formavimui pasirinkti pramogas, kurios dar nėra išbandytos…

  Susipažinkite su kitais renginių konceptais

  Renginiai kiekvienam kolektyvui