This is Photoshop's version of Lorem Ipsn gravida nibh vel velit auctor aliquet.Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci elit consequat ipsutis sem nibh id elit. quis bibendum auci elit.
+ 01145928421 [email protected]

Pasitikėjimo stiprinimas

Mūsų patirtys, patarimai, įžvalgos

KOMANDOS FORMAVIMO NAUDA

Pasitikėjimo stiprinimas

Ką su kolegomis veiksime šiais metais? Tą patį kaip ir praėjusiais?

Labai dažnai bijoma komandos formavimui pasirinkti pramogas, kurios dar nėra išbandytos. Nepasitikėdami savimi neretai išsigąstame. Tai natūrali reakcija į viską,kas jau nusistovėję ir mums gerai žinoma. Kaip ir su nauju egzotišku maistu ar jau turimais įpročiais, kuriuos norint pakeisti reikia lipti per save. Neturėdami naujų patirčių ilgainiui galime išsisemti, o ir „virimas savose sultyse“ atima pažinimo džiaugsmą.

Būtent naujų veiklų dėka sėkmingai ugdomas pasitikėjimas savimi. Pirmasis žingsnis ne visada atrodo patraukus, tačiau jo nauda vienaip ar kitaip atsiperka ateityje. Pasirinkdami dar neišbandytą veiklą komandos formavimo renginiui, suteikiame sau kreditą ateičiai, kuris vėliau visada atsiperka.

Kaip? Veikiausiai tiek darbe tiek asmeniniame gyvenime visos situacijos, su kuriomis susiduriame nėra identiškos, o retkarčiais patenkame į visai netikėtas nestandartines aplinkybes. Sprendimas lengviau priimti ir suvaldyti tokias situacijas – per patirtį ugdomas savimi. Sakoma patirtis ateina per praktiką. Sunku nesutikti, jog pasitikėjimas irgi yra auginamas.

Sukurdami netikėtumo faktorių savotiškai motyvuojame kolegas „lipti per save“ ne tik darbinėje veikloje, bet ir už jos ribų. Išmėginus vis daugiau naujų veiklų skirtingais formatais, atsidūrę nestandartinėse situacijose jau turėsime savotišką imunitetą baimėms ir ugdysime pasitikėjimą bei smalsumą.

Naujo formato užduotys ir veikla formuojant ar stiprinant komandos branduolį, visa tai virsta teigiamu rezultatu visai įmonei. Pasirinkę naujas ir nebantyas veiklas, vėliau drąsiau jausimės su naujais žmonėmis, lengviau pradėsime naujus projektus. Tvirtas pasitikėjimo pagrindas itin svarbus elementas sklandžiam komandos darbui. Pasitikėdami savimi ir komandos nariais turėsime stipresnius ryšius tarpusavyje, o ir rezultato siekti su komanda, kuria ne tik tikiu, bet ir pasitikiu daug paprasčiau.

Mūsų blog'as

PATARIMAI. NAUDOS. PATIRTYS

Naujokų įtraukimas

Galvos skausmas ar džiaugsmas?

Vieni adaptacijos laikotarpį pereina greičiau, kitiems sekasi sunkiau. Kiekvienas galime padėti naujam kolegai greičiau integruotis…

Atsakomybių pasidalijimo nauda

Pasiskirstymas rolėmis gyvenimą padaro lengvesniu. Vaikystėje turbūt daugelis žaisdavome vaidmenų žaidimus. Nuo šeimų kūrimo ir pasiskirstymo kas kokią rolę užims iki…

Norite sustiprinti savo komandą?

Geriausios idėjos generuojasi bendraujant. Pasikalbėkime dabar!

    Mūsų klientai​

    Puikūs atsiliepimai - didžiausias mūsų įvertinimas!

    Atsiliepimai

    Puikūs atsiliepimai - didžiausias mūsų įvertinimas!