This is Photoshop's version of Lorem Ipsn gravida nibh vel velit auctor aliquet.Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci elit consequat ipsutis sem nibh id elit. quis bibendum auci elit.
+ 01145928421 [email protected]

PRAMOGINIS IŠŠŪKIS

APIE KONCEPTĄ

Kvapą gniaužiantis, įtraukiantis ir vienas įspūdingiausių renginių konceptų. Pasirinktoje renginio vietoje įrengsime pramogų zoną, primenančią Amerikoje didžiulio pasisekimo sulaukusį  “WipeOut” televizijos šou! Šio televizinio projekto metu dalyviai varžėsi įvairiausiose nestandartinėse pramogose, kurios kelia geras emocijas vos į jas pažiūrėjus. Būtent tokius įspūdžius pažadame ir jūsų įmonei, kai išbandysite Mega kliūčių ruožą, Eliminatorių, Everestą, Kortų namo statybą, ir kitus nutrūktgalviškus pramoginius iššūkius (aktyvius, loginius, kūrybinius ir kitus), kurių, ko gero, nesate nei matę, nei bandę! 

Pramoginis iššūkis -
Jauniems ir aktyviems.

Ar tai tiesa?

Per visą savo patirtį, organizuojant šio koncepto renginius, esame pramogavę su daugybe skirtingų kolektyvų, todėl šiandien galime tvirtai pasakyti, kad pripučiamų pramogų zona ir konceptas “Pramoginis iššūkis” neturi nei amžiaus, nei fizinės formos limitų. Komplektuodami pramogas ir žaidimus organizacijoms, visada išlaikome aktyvių – pasyvių, individualių – komandinių, loginių – kūrybinių iššūkių balansą, kad kiekvienas renginio dalyvis rastų pramogas, kurios jam sukeltų tik geriausias emocijas ir paliktų neišdildomus įspūdžius. 

NUOTAIKA

NUOTAIKA

NUOTAIKA

Kokias pramogas pasirinkti?

“Wipeout” pramogų zoną kiekvieną kartą komplektuojame individualiai jūsų kolektyvui. Atsisžvelgsime į jūsų kolektyvo patirtį, jau išbandytas veiklas, tradicijas ir daug kitų faktorių bei pasiūlysime pramogų paketą jūsų renginiui. Jeigu jau žinote konkrečią renginio vietą, galėsime pabandyti išnaudoti ir vietinę erdvės infrastruktūrą. Pavyzdžiui, jeigu renginio vietoje yra vandens telkinys,  galima pagalvoti apie vandens pramogas, kuriose nebūtinai turėsite sušlapti! Bendru atveju nesukite galvos dėl konkrečių pramogų – susisiekite su mumis ir pasirinksime jas kartu! 

PRAMOGOS NE TIK AKTYVIEMS

Kokį formatą rinktis?

“Pramoginis iššūkis” pripučiamų pramogų zona, dalyvių emocijos nuotraukose ir mintys apie jūsų kolegas renginio metu pamačiusius šias atrakcijas dažniausiai automatiškai sukelia šypseną, tačiau labai svarbu pasirinkti tinkamą šio koncepto formatą, kuris geriausiai tiktų jūsų kolektyvo komandos formavimo renginiui bei padėtų pasiekti renginiui išsikeltų tikslų, suteiktų papildomą naudą.

Pasirinkus tokį renginio formatą, jūsų kolektyvą renginio pradžioje paskirstysime komandomis bei tuomet suorganizuosime neužmirštamas pramogines varžybas, kuriuose varžysitės, rinksite taškus įvairiausiuose pramogose bei gauliausiai, išbandžius visas pramogas, apdovanosime varžybų nugalėtojus! Tokio tipo varžybos dažniausiai organizuojamos etapais. Pirmajame etape kiekviena komanda atlieka skirtingas individualias užduotis, tokias kaip kortų namo statyba, skraiduolis, kranistas ar kitas. Šiame etape kiekviena komanda sustiprėja, pradeda pažinti komandos narių savybes, išryškėja lyderiai ir strategijos. Antrajame etape – komandos pradeda varžytis tarpusavyje. Varžybos organizuojamos tokiose pramogose, kuriose vienu metu dalyvauja dvi komandos: Mega stalo futbolas, lankinis, burbulinis futbolas ar kitos. Trečiasis etapas – grand final’as. Finalinėje pramogoje visos komandos susitinka kartu ir viena po kitos stengiasi pasiekti geriausio rezultato. Įveikus visus tris etapus, pasikrovus įspūdžių, mes suskaičiuosime kiekvienos komandos surinktą taškų skaičių ir paskelbsime nugalėtojus, kuriems įteiksime apdovanojimus! Svarbu paminėti, kad nepasaint to, kad kiekviena komanda išbandys jėgas kiekvienoje pramogoje, mes suformuosime komandas taip, kad jos galėtų kiekvienam iššūkiui pasirinkti tam tikrus atstovus. Tokiu būdu aktyviausi komandos nariai galės varžytis sportinėse pramogose, o vyresni ar mėgstantys pasyvesnes pramogas – loginiuose ar kūrybiniuose žaidimuose. Šiame formate kiekvieno komandos indėlis – svarbus ir reikalingas!

Jeigu jūsų kolektyvas turi tradicijas kiekvienais metais susirungti tam tikrose tradicinio sporto žaidimuose (futbolas, krepšinis, tinklinis ir kt.), šiais metais galite organizuoti netradicines tradicinio sporto žaidynes! Tokio renginio metu parinksime alternatyvias pramogas, kurios primena tradicines sporto šakas. Pavyzdžiui, futbolą pakeisime burbulinio futbolo arba MEGA stalo futbolo varžybomis, krepšinį – daugiakrepšiu ar pripučiamu krepšiniu. Skamba įtraukiančiai? Tikrai taip! Tokių varžybų metu jūs ne tik alternatyviai išlaikysite savo įmonės vidines tradicijas, tačiau ir suteiksite kolegoms naujų, nepatirtų įspūdžių ir emocijų!

Jeigu dalis jūsų kolegų trokšta varžytis, yra azartiški ir aktyvūs, o kita dalis nori tiesiog gerai praleisti laiką ir laisvai papramogauti, šis formatas yra būtent jums. Tokio renginio metu, įrengsime pramogų zoną, kurioje kiekvienai pramogai priskirsime po apmokytą instruktorių, kuris paaiškins taisykles ir praves varžybas, padės susiburti į komandas visiems norintiems. Tokio renginio metu kiekvienas dalyvis galės pasirinkti kada islėtis Lounge zonoje, o kada eiti pasikrauti teigiamų emocijų ir pašėlti!

Šis konceptas dažniausiai įgyvendinamas renginiuose, kuriuose dalyvauja daugiau nei 150 asmenų ir yra noras įdomiai pasivaržyti “Wipeout” zonoje. Tokio renginio pradžioje, paskirstysime jūsų kolektyvą į keletą didžiulių komandų, kurių kiekvienos tikslas bus per tam tikrą laiką surinkti kuo daugiau tam tikrų rekvizitų (pvz. lipdukų, kamuoliukų ar kitų). Šiuos rekvizitus kiekvienai komandai nariai pelnys už tai, kad dalyvaus pramogose ir pagerins tam tikrus rezultatus. Kuriose pramogose rinkti taškus – galėsite rinktis patys. Pramogauti galėsite tiek, kiek norėsite! Kiekvieną pramogą prižiūrės mūsų instruktoriai, kurie suskaičiuos kiekvieno dalyvio pasiektą rezultatą. Tokiuose renginiuose dažnai organizuojame “Čia ir dabar” turnyrus, kuriuose pakviečiame atstovus iš kiekvienos komandos susirungti tam tikroje pramogoje, kur jie gali uždirbti savo komandai 10 ar daugiau kartų daugiau taškų nei įprastai! Tokie turnyrai ne tik sutraukia azartiškiausius atstovus pasivaržyti, tačiau ir daugybę kolegų palaikymui ir skanduotėms! Renginio pabaigoje suskaičiuosime kiek kiekvienos komandos nariai surinko taškų ir paskelbsime nugalėtojus!

Mūsų klientai​

Puikūs atsiliepimai - didžiausias mūsų įvertinimas!

Atsiliepimai

Puikūs atsiliepimai - didžiausias mūsų įvertinimas!

Pasikalbėkime apie jūsų renginį?

Geriausios idėjos generuojasi bendraujant. Pasikalbėkime dabar!

Mūsų blog'as

PATARIMAI. NAUDOS. PATIRTYS

Naujokų įtraukimas

Galvos skausmas ar džiaugsmas?

Vieni adaptacijos laikotarpį pereina greičiau, kitiems sekasi sunkiau. Kiekvienas galime padėti naujam kolegai greičiau integruotis…

Pasitikėjimo stiprinimas

Ką su kolegomis veiksime šiais metais? Tą patį kaip ir praėjusiais?
Labai dažnai bijoma komandos formavimui pasirinkti pramogas, kurios dar nėra išbandytos…

Susipažinkite su kitais renginių konceptais

Renginiai kiekvienam kolektyvui