This is Photoshop's version of Lorem Ipsn gravida nibh vel velit auctor aliquet.Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci elit consequat ipsutis sem nibh id elit. quis bibendum auci elit.
+ 01145928421 [email protected]

Komandos formavimas tik apie žaidimus?

Mūsų patirtys, patarimai, įžvalgos

KOMANDOS FORMAVIMAS

Komandos formavimas tik apie žaidimus?

Neretai komandos formavimas nėra patiekiamas kaip linksmas pasibuvimas su kolegomis, kuriame būtų verta ieškoti naudos. Tuomet ieškome įvairiausių būdų kaip pagerinti kolektyvo mikroklimatą ir šią nuomonę pakeisti.

Žinoma, priemonių yra ne viena, tačiau turime suprasti, kad ir komandos formavimo renginys gali būti išeitis ir tęstinė priemonė palaikyti bendruomeniškumą dirbant kartu, įtvirtinti organizacijos vertybes ar išgryninti naujus tikslus, stiprinti kultūrą.

Žaidimo forma, sukurianti neformalią platformą, leidžia komunikuoti apie sudėtingus dalykus paprastai. Tačiau veikiausiai labai svarbu turėti tikslą, kuris palengvins ne tik renkantis formatą ar veiklas, bet ir ką ir kokiu būdu norima pasakyti. Sakote visa tai sukasi apie tą patį ir kaip nori taip gali kalbėti apie naudas, kultūrą ar kitus svarbius elementus norint motyvuoti, pažinti, sustiprinti komandą ar integruoti naujokus? Komandos formavimo renginiai kaip tiltas jungiantis žinias ir patirtį. Naudą čia galime pasiimti visiems priimtinu būdu. Veikimo principas daug paprastesnis nei seminarai ar penkiaminutės, nors ir tai greičiausiai komandos lipdymo ir stiprinimo procese padeda. Tad priemonių yra įvairių ir turbūt norint gauti geriausią rezultatą reikia mėginti išnaudoti kiek įmanoma daugiau. Komandos formavimo renginys – priemonė ne tik pasinaudoti naudomis, bet ir atrasti naujų kampų tiek profesiniame gyvenime tiek buityje. Apie tai, ir daugiau kituose mūsų tekstuose.

Mūsų blog'as

PATARIMAI. NAUDOS. PATIRTYS

Kūrybiškumo skatinimas

Gali pasirodyti jau nuvalkiota ir nebeaktuali tema. Tačiau pandeminė situacija parodė koks reikalingas ir svarbus yra kūrybiškumas ieškant naujų kelių ir sprendimų kuo greičiau ir efektyviau…

Naujokų įtraukimas

Galvos skausmas ar džiaugsmas?

Vieni adaptacijos laikotarpį pereina greičiau, kitiems sekasi sunkiau. Kiekvienas galime padėti naujam kolegai greičiau integruotis…

Pasitikėjimo stiprinimas

Ką su kolegomis veiksime šiais metais? Tą patį kaip ir praėjusiais?
Labai dažnai bijoma komandos formavimui pasirinkti pramogas, kurios dar nėra išbandytos…

Tradicijos ir jų tęsimas

Ar viskas kas kartojasi yra sena ir atsibodę? O galbūt kas sena – tikra ir patikrinta?
Muzikoje žodis klasika naudojamas, kai muzika jau yra nepavaldi laikui, turinti…

Norite sustiprinti savo komandą?

Geriausios idėjos generuojasi bendraujant. Pasikalbėkime dabar!

    Mūsų klientai​

    Puikūs atsiliepimai - didžiausias mūsų įvertinimas!

    Atsiliepimai

    Puikūs atsiliepimai - didžiausias mūsų įvertinimas!