This is Photoshop's version of Lorem Ipsn gravida nibh vel velit auctor aliquet.Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci elit consequat ipsutis sem nibh id elit. quis bibendum auci elit.
+ 01145928421 [email protected]

KOMANDINIS ŽAIDIMAS

DOMINO EFEKTAS

APIE KONCEPTĄ

“Domino Efektas” – vidinę komandų komunikaciją skatinantis, lengvo formatokomandos formavimo konceptas, puikiai tinkantis  renginiams, kurių metų norisikultūringos, fiziškai neaktyvios komandinės veiklos. Pagrindinė šio žaidimo mintis – per žaidybinę  formą parodyti dalyviams, jog kiekvienas žmogus komandoje yra ypatingai svarbus ir be jo indėlio į procesą nebus pasiektas  galutinis rezultatas.

ŽAIDIMO TIKSLAS

Dirbdami nedidelėmis grupelėmis, žaidimo dalyviai turi sukonstruotitokią sistemą, kuri padėtų pasiekti  bendrą rezultatą – darniai veikiančią mašiną, kurios principas paremtas domino efektu. Tai yra, paleidus kamuoliuką ar bet kokį kitą objektą, jis turi išjudinti kitas detales ir sėkmingai pasiekti finišą.

Gausybė rekvizitų ir piemonių

Prieš pradedant konstruoti domino efekto mašiną visos  komandos gaus daug ir įvairių priemonių, kurios padės ją sutvirtinti: knygelę su taisyklėmis ir reikalavimais, žirkles, peiliukus, lipnios juostos, gumos, tvirtinimo dirželių, klijų, popieriaus, folijos, virvės ir pan.

Be tvirtinimo priemonių visos komandos gaus ir gausybę  kitų detalių: domino bei lego kaladėlių, piltuvėlių, žaislinių  mašinų, stiklinių, figūrėlių, magnetų, balionų, šiaudelių,  degtukų, žvakių, pakabų, laidų ir pan.

Dabar belieka pasitelkti vaizduotę ir pasinerti į žaidimą!

Mūsų klientai​

Puikūs atsiliepimai - didžiausias mūsų įvertinimas!

Atsiliepimai

Puikūs atsiliepimai - didžiausias mūsų įvertinimas!

Ar jau pasiruošę Domino efektui?

Geriausios idėjos generuojasi bendraujant. Pasikalbėkime dabar!

  Mūsų blog'as

  PATARIMAI. NAUDOS. PATIRTYS

  Kūrybiškumo skatinimas

  Gali pasirodyti jau nuvalkiota ir nebeaktuali tema. Tačiau pandeminė situacija parodė koks reikalingas ir svarbus yra kūrybiškumas ieškant naujų kelių ir sprendimų kuo greičiau ir efektyviau…

  Naujokų įtraukimas

  Galvos skausmas ar džiaugsmas?

  Vieni adaptacijos laikotarpį pereina greičiau, kitiems sekasi sunkiau. Kiekvienas galime padėti naujam kolegai greičiau integruotis…

  Pasitikėjimo stiprinimas

  Ką su kolegomis veiksime šiais metais? Tą patį kaip ir praėjusiais?
  Labai dažnai bijoma komandos formavimui pasirinkti pramogas, kurios dar nėra išbandytos…

  Susipažinkite su kitais renginių konceptais

  Renginiai kiekvienam kolektyvui