This is Photoshop's version of Lorem Ipsn gravida nibh vel velit auctor aliquet.Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci elit consequat ipsutis sem nibh id elit. quis bibendum auci elit.
+ 01145928421 [email protected]

Pramogos kolektyvui

Pramogos Jūsų kolektyvui

Pramogos kolektyvui – mūsų sritis! Džiaugiamės, kad galime pasiūlyti, ko gero, didžiausią kokybiškų ir pridėtinę vertę kuriančių pramogų asortimentą Lietuvoje. Priklausomai nuo Jūsų kolektyvo amžiaus ir pomėgių padėsime pasirinkti tinkančias ir jūsų lūkesčius pranokstančias pramogas tiek viduje, tiek ir lauke. 

Renginį planuojate patys?

DAUGIAU NEI 60 PRAMOGŲ JŪSŲ RENGINIUI!

Komandinio formavimo žaidimai ir pripučiamos pramogos

Daugybe unikalių medinių lauko žaidimų jūsų asmininei ar organizacijos šventei

NUOMA

Daugiau nei 60 įvairiausių pripučiamų pramogų ir komandinio formavimo žaidimų Jūsų kolektyvo renginiui!

KOMANDINIO FORMAVIMO RENGINIAI 2021-IESIEMS

Renginiai kiekvienam kolektyvui

Mūsų klientai​

Puikūs atsiliepimai - didžiausias mūsų įvertinimas!

Atsiliepimai

Puikūs atsiliepimai - didžiausias mūsų įvertinimas!

Pasikalbėkime apie jūsų renginį?

Geriausios idėjos generuojasi bendraujant. Pasikalbėkime dabar!

  Mūsų blog'as

  PATARIMAI. NAUDOS. PATIRTYS

  Naujokų įtraukimas

  Galvos skausmas ar džiaugsmas?

  Vieni adaptacijos laikotarpį pereina greičiau, kitiems sekasi sunkiau. Kiekvienas galime padėti naujam kolegai greičiau integruotis…

  Pasitikėjimo stiprinimas

  Ką su kolegomis veiksime šiais metais? Tą patį kaip ir praėjusiais?
  Labai dažnai bijoma komandos formavimui pasirinkti pramogas, kurios dar nėra išbandytos…

  Bendri darbo komandos renginiai yra vienas geriausių būdų užtikrinti sklandžią komunikaciją ir tvirtus tarpusavio ryšius. Mes tuo tikime, tad pramogos kolektyvui yra „Noriu pramogauti“ komandos specializacija! Šią veiklą sėkmingai vykdome jau daugiau nei šešerius metus ir esame suorganizavę šimtus komandoms skirtų renginių, pritaikytų ir dideliam, ir mažesnės apimties dalyvių būriui. Ši patirtis mums įrodė, jog aktyvios veiklos ir bendrai rezgamos kūrybinės idėjos yra efektyviausias būdas natūraliai paspartinti kolektyvo narių motyvaciją ir pasitenkinimą. Virtualūs protmūšiai, azartiškos lenktynės, orientacinės varžybos ar linksmybių pilni vakarėliai – kad ir kokia veikla jūsų manymu būtų tinkamiausia jūsų komandai, užtikriname, kad mūsų organizuojamos pramogos darbo kolektyvui išpildys kiekvieno dalyvio troškimus ir poreikius!

  Aktyvios pramogos

  Aktyvios pramogos yra viena palankiausių veiklų komandos formavimui, tad „Noriu pramogauti“ komanda siūlo platų šio tipo pramogų pasirinkimą. Žinoma, šios veiklos yra itin efektyvios vasaros metu, atsipalaidavus ir odą glostant šiltiems orams. Dėl šios priežasties, siūlome net 5 unikalius, precendento neturinčius aktyvius lauko renginius, kurių metu mes pasirūpinsime organizacinėmis detalėmis, o jūsų komanda galės žaisti ir bendrauti. Juos surengti galime ne tik Vilniuje, Kaune ar Klaipėdoje, bet ir kitoje jūsų pasirinktoje vietoje.

  • Pramoginiai iššūkiai. Ši veikla yra puikus pasirinkimas, trokštantiems užduočių įvairovės ir neišdildomų įspūdžių. Retą kolektyvą sudaro panašius pomėgius ir asmenybes turintys žmonės, tad ši veikla itin tiks įvairioms komandoms. Jos metu dalyviams teks įveikti ir pramoginių laidų standartus atitinkančius kliūčių ruožus, ir žinių reikalaujančias užduotis. Taigi, kolektyvui teks pasitelkti visus turimus komandinio darbo įgūdžius, nes kiekvieno nario stiprybės gali vesti pergalės link!
  • Didžiosios lenktynės. Greitis, aistra ir azartas gali pagyvinti kiekvieno gyvenimą, tad net ir santūriausiems žmonėms F-1 lenktynininkai kelia pagarbą. Pasirinkus didžiąsias lenktynes, mūsų organizuojamos pramogos darbo kolektyvui pripildys kiekvieną dalyvį šių emocijų keliamo adrenalino. Renginio pradžioje, komandoms teks patiems sukonstruoti savus žaibiškuosius bolidus – žinoma, priemones tam parūpinsime mes. Tuomet lauks didžiosios lenktynės, kurių metu tik karštas kolektyvo palaikymas ir užsidegimas padės pergalingai pasiekti finišo tiesiąją!
  • Nuotykių ekspedicijos. Įsisukus į darbo rutiną, dažnam pritrūksta spontaniškų nuotykių. Savo kolektyvo motyvaciją galite lengvai ir efektyviai pakelti užsakę nuotykių ekspediciją. Šios veiklos lokaciją galėsite pasirinkti patys – jas organizuoti galime ir gūdžiuose miškuose, ir jaukiose sodybose. Jų metu, dalyviai turės įveikti įvairaus sudėtingumo trasas, pilnas interaktyvių iššūkių – taip komanda kartu stiprins bendrystę ir problemų sprendimo įgūdžius.
  • Miesto orientacinės. Jei esate pripratę prie savų biurų ir urbanistinio gyvenimo būdo, nesijaudinkite – nuotykių patirti galima ir naršant po miesto džiungles! Siūlome unikalaus koncepto miesto orientacines žaidynes, rengiamas senamiesčiuose (Vilniuje ar Kaune). Norėdami užtikrinti aukštą kokybę, jas kūrėme su profesionalų komanda net kelerius metus. Organizuodami programą, atsižvelgsime į jūsų individualius poreikius ir padėsime atrasti neatrastus miestų lobynus, nepažintus net seniausiems gyventojams.
   Veiklos trokštantiems pailsėti
   Savaime suprantama, jog aktyvus gyvenimo būdas yra skirtas toli gražu ne kiekvienam. Jei norite suteikti savo kolektyvui galimybę smagiai praleisti laiką be didelių įsipareigojimų, siūlome ir poilsines, ir intelektualines veiklas, kurias galima vykdyti ir viduje, ir lauke.
  • „Chill & Grill“. Puikiai suprantame, kad užsisukus darbuose ir reikaluose, kartais reikia tiesiog atsipalaiduoti ir pabendrauti. Dėl šios priežasties, siūlome „Chill & Grill“ koncepto renginius, turinčius itin laisvą formatą. Organizuodami šį renginį, atidžiai atsižvelgsime į jūsų kolektyvo dinamiką, poreikius ir laisvalaikio tendencijas. Naudodamiesi šia informacija, sukursime privačią, festivalį primenančią šventę, kurioje veiklos ras visi – ir aktyvieji veiksmo mylėtojai, ir santūrieji dalyviai.
  • „Online“ žaidimai. Dirbant nuotoliniu būdu, dažnai komandai trūksta progų pabūti kartu ir pabendrauti. Pastebėję šį poreikį, sukūrėme net 4 autorinius žaidimus, vykdomus virtualioje erdvėje. Galėsite rinktis iš protmūšių, aktorinių veiklų, galvosūkių ar viską kombinuojančių programų, kurias vykdyti galėsite ir susitikę internetu, ir pasitelkę moderniąsias technologijas individualiai organizuojamame įmonės vakarėlyje. Tereikia pasirinkti veiklos tipą ir norimą komunikacinę platformą, o programos organizavimu ir kuravimu pasirūpins „Noriu pramogauti“ komanda.