This is Photoshop's version of Lorem Ipsn gravida nibh vel velit auctor aliquet.Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci elit consequat ipsutis sem nibh id elit. quis bibendum auci elit.
+ 01145928421 [email protected]

Stipriųjų ir silpnųjų pusių (savybių) atpažinimas komandoje

Mūsų patirtys, patarimai, įžvalgos

KOMANDOS FORMAVIMO NAUDA

Stipriųjų ir silpnųjų pusių (savybių) atpažinimas komandoje

Savęs pažinimas itin svarbu nūdienoje. Veikiausiai labiau pažindami save mažiau susidursime su netiksliniu savo jėgų panaudojimu. Kasdienybę pasitinkame su daugybe pasirinkimų, kuria kryptimi eiti toliau, o ką galbūt palikti šone ir tausoti save konkrečiam tikslui.

Šis pažinimo kelias gali būti pradėtas pasitelkiant neformalias komandos formavimo veiklas. Mūsų patirtis rodo, jog tinkamai parinktas žaidybinės formos komandos subūrimas lengviau atskleidžia tai, ką mes viešumoje kartais net ir nenoromis paslėpiame. Kartais net nepastėdami, natūraliai neleidžiame sau pasirodyti silpnesniems už kitus, tačiau savo silpnųjų savybių pažinimas – didelis pliusas. Komandiniai žaidimai ir veiklos būtent šią pažinimo galimybę ir suteikia. Juk siekdami įveikti užduotį dedame visas pastangas rezultatui pasiekti. Kiekvienas komandos narys – sudedamoji dalis tiek procese, tiek galutiniame rezultate.

Taigi, kurdami sprendimus, bendraudami, veikdami savo grupės naudai per šias veiklas atsiskleidžiame daug labiau nei įprastoje darbo aplinkoje. Tenka priimti sprendimus per trumpą laiką, o šis adrenalinas neretai ,,ištraukia” iš mūsų tai, apie ką galbūt nebuvome iki galo tikri. „Ar tikrai aš tai sugebėsiu? Kaip į viską reaguosiu? Kokių veiksmų ir pozicijos imsiuosi?“ –  Atsakymai kartais slypi visai šalia mūsų, bet tik patyrę tam tikras situacijas savo kailiu galėsime lengviau sau atsakyti kurias savo stipriąsias ir silpnąsias puses galime stiprinti. Žinodami savo stipriąsias puses galimebūti tvirtesni savo pozicijoje, aktyviau teikti pasiūlymus ir nebijoti blogos reakcijos ar atmetimo. Pritaikydami žinias gautas per patirtis, galėsime tobulinti save kasdienybėje.

Mūsų blog'as

PATARIMAI. NAUDOS. PATIRTYS

Kokį formatą rinktis?

Atsakome į klausimus ir patariame kaip pasirinkti komandos formavimo renginio formatą Jūsų kolektyvui…

Naujokų įtraukimas

Galvos skausmas ar džiaugsmas?

Vieni adaptacijos laikotarpį pereina greičiau, kitiems sekasi sunkiau. Kiekvienas galime padėti naujam kolegai greičiau integruotis…

Pasitikėjimo stiprinimas

Ką su kolegomis veiksime šiais metais? Tą patį kaip ir praėjusiais?
Labai dažnai bijoma komandos formavimui pasirinkti pramogas, kurios dar nėra išbandytos…

Norite sustiprinti savo komandą?

Geriausios idėjos generuojasi bendraujant. Pasikalbėkime dabar!

    Mūsų klientai​

    Puikūs atsiliepimai - didžiausias mūsų įvertinimas!

    Atsiliepimai

    Puikūs atsiliepimai - didžiausias mūsų įvertinimas!