This is Photoshop's version of Lorem Ipsn gravida nibh vel velit auctor aliquet.Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci elit consequat ipsutis sem nibh id elit. quis bibendum auci elit.
+ 01145928421 [email protected]

Kūrybiškumo skatinimas

Mūsų patirtys, patarimai, įžvalgos

KOMANDOS FORMAVIMO NAUDA

Kūrybiškumo skatinimas

Kūrybiškumo skatinimas – gali pasirodyti jau nuvalkiota ir nebeaktuali tema, kai tiek daug apie tai kalbama. Visgi pandeminė situacija parodė koks reikalingas ir svarbus yra kūrybiškumas ieškant naujų kelių ir sprendimų kuo greičiau ir efektyviau prisitaikyti prie besikeičiančios situacijos. Galima sakyti, kad tai niekada nebus išsemta tema ir kūrybiškumo aktualumas išliks visą mūsų karjeros ir gyvenimo laikotarpį.

Kūrybiškumas įgimta savybė, tačiau jis gali būti labai sėkmingai ugdomas ir lavinamas įvairiais būdais. Šios savybės ugdymas dėl savo abstraktumo neretai įvardijamas, kaip sudėtingas ir daug laiko reikalaujantis procesas. Čia į pagalbą jūs galite pasitelkti komandos formavimo renginius, kurių metu pasirinkus atitinkamus užsiėmimus turėsite galimybę ieškoti kūrybiškų sprendimų rezultatui pasiekti. Net jeigu nelaikote savęs kūrybiška asmenybe ir nejaučiate poreikio tokiais būti, žaidimai ir kitos veiklos tokio tipo renginiuose jums pasiūlys pajusti to naudą. Žaidimai veikia, kaip priemonė išlaisvinti savo vidinį ,,aš“, kuris iš prigimties yra orientuotas tik į save, o per ilgą laiką gali būti ir sukaustytas aplinkinių veiksnių. Sakote neįmanoma išvengti situacijos diktuojamo susikaustymo siūlant kūrybiškus sprendimus ten kur reikalingas tik šaltas racionalumas?

Vienareikšmiškai negalima teigti nei taip, nei ne. Tačiau minėtas sprendimas, pasinaudoti žaidimo forma ir leisti ne tik savo galvoje suktis ,,kitokioms“ mintis, gali tapti priežastimi, kodėl siekdami to paties rezultato vieni sulaukia didesnio pasisekimo, o kitiems pasiseka kiek prasčiau. Kuomet žodį ,,ne“ suprantame kaip pabaigą ir neleidžiame pasakyti ,,ne, bet…“ ir leisti situacijai rutuliotis toliau priimant tai kaip galimybę, prarandame galimą potencialą naujoms vizijoms ar kompromisui, kuris ilgainiui pavirs sėkmingu rezultatu. Tokia seka leidžia numanyti, jog kūrybiškumas ir jo skatinimas gali būti ne tik galimybių atradimas, o ir pasitikėjimo stiprinimo įrankiu.

Žaidimas savaime nesukuria jokio kūrybiško rezultato kol nėra įtraukiami veikiantys žmonės. Neretai asmenys, pažindami kūrybiškumo naudą per žaidimą, padaro kartais patiems žaidimo kūrėjams netikėtų atradimų. Tai ne tik atveria kelią naujoms idėjoms ar ,,kitokiam matymui“, bet ir puikiai leidžia ateityje lengviau priimti esamas situacijas, bei greičiau veikti ieškant išeičių.

Mūsų blog'as

PATARIMAI. NAUDOS. PATIRTYS

Naujokų įtraukimas

Galvos skausmas ar džiaugsmas?

Vieni adaptacijos laikotarpį pereina greičiau, kitiems sekasi sunkiau. Kiekvienas galime padėti naujam kolegai greičiau integruotis…

Tradicijos ir jų tęsimas

Ar viskas kas kartojasi yra sena ir atsibodę? O galbūt kas sena – tikra ir patikrinta?
Muzikoje žodis klasika naudojamas, kai muzika jau yra nepavaldi laikui, turinti…

Atsakomybių pasidalijimo nauda

Pasiskirstymas rolėmis gyvenimą padaro lengvesniu. Vaikystėje turbūt daugelis žaisdavome vaidmenų žaidimus. Nuo šeimų kūrimo ir pasiskirstymo kas kokią rolę užims iki…

Norite sustiprinti savo komandą?

Geriausios idėjos generuojasi bendraujant. Pasikalbėkime dabar!

    Mūsų klientai​

    Puikūs atsiliepimai - didžiausias mūsų įvertinimas!

    Atsiliepimai

    Puikūs atsiliepimai - didžiausias mūsų įvertinimas!