This is Photoshop's version of Lorem Ipsn gravida nibh vel velit auctor aliquet.Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci elit consequat ipsutis sem nibh id elit. quis bibendum auci elit.
+ 01145928421 [email protected]

Atsakomybių
pasidalijimo
nauda

Mūsų patirtys, patarimai, įžvalgos

KOMANDOS FORMAVIMO NAUDA

Atsakomybių pasidalijimo nauda

Pasiskirstymas rolėmis gyvenimą padaro lengvesniu. Vaikystėje turbūt daugelis žaisdavome vaidmenų žaidimus. Nuo šeimų kūrimo ir pasiskirstymo kas kokią rolę užims iki įsikūnijimo į tų dienų herojus ar idealus. Vaikų pasaulis nėra šviesmečiais nutolęs nuo to .su kuo susiduria ir suaugusieji. Vaikai mokosi susitarti, pasiskirstyti vaidmenimis ir tik tada veikti. Toks mokymasis, per vaidmenų pasiskirstymo žaidimus įsivaizduojamoje visuomenėje, ateityje leidžia lengviau suprasti taisyklių laikymosi svarbą. Į vaikystę grįžti nebegalime, tačiau komandinė veikla, kurios metu pasiskirstoma atsakomybėmis – puikus būdas prisiminti šiuos įgūdžius.

Kiekvienas žaidimas turi savo taisykles ir tikslą, kurį reikia pasiekti. Taisyklės veikia lyg ribos, o prisitaikymas prie jų sukuria galimybę kiekvienam komandos nariui prisiimti vaidmenį šiose ribose, kad tikslą jo komanda pasiektų greičiau. „Savo rolėje jis jaučiasi puikiai“, šis pasakymas veikiausiai negali būti pritaikomas visoms gyvenimiškoms situacijoms, bet suprasdami savo vaidmens svarbą bendrame komandos darbo paveiksle ir žinodami komandos narių savybes, greičiausiai lengviau suvoksime kaip turime veikti ir koks svarbus mūsų darbo indėlis pagrindiniame procese. Galbūt pradžioje nedirbsime kaip šveicariškas laikrodis, tačiau žinodami savo vaidmenį , sukursime savo veikimo būdus tarpusavyje. Taigi, per komandos formavimo veiklas galima pasirepetuoti ir geriau suvokti atsakomybių pasidalijimo naudą. Ir galbūt nereikės laukti kol kas nors išras laiko mašiną, kad grįžtume į vaikystės idilę. Nors kartais taip norėtųsi.

Mūsų blog'as

PATARIMAI. NAUDOS. PATIRTYS

Pasitikėjimo stiprinimas

Ką su kolegomis veiksime šiais metais? Tą patį kaip ir praėjusiais?
Labai dažnai bijoma komandos formavimui pasirinkti pramogas, kurios dar nėra išbandytos…

Tradicijos ir jų tęsimas

Ar viskas kas kartojasi yra sena ir atsibodę? O galbūt kas sena – tikra ir patikrinta?
Muzikoje žodis klasika naudojamas, kai muzika jau yra nepavaldi laikui, turinti…

Norite sustiprinti savo komandą?

Geriausios idėjos generuojasi bendraujant. Pasikalbėkime dabar!

    Mūsų klientai​

    Puikūs atsiliepimai - didžiausias mūsų įvertinimas!

    Atsiliepimai

    Puikūs atsiliepimai - didžiausias mūsų įvertinimas!