This is Photoshop's version of Lorem Ipsn gravida nibh vel velit auctor aliquet.Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci elit consequat ipsutis sem nibh id elit. quis bibendum auci elit.
+ 01145928421 [email protected]

Tradicijos ir jų tęsimas

Mūsų patirtys, patarimai, įžvalgos

KOMANDOS FORMAVIMO NAUDA

Tradicijos ir jų tęsimas

Ar viskas kas kartojasi yra sena ir atsibodę? O galbūt kas sena – tikra ir patikrinta?

Muzikoje žodis klasika naudojamas, kai muzika jau yra nepavaldi laikui, turinti ilgą išliekamąją vertę. Taip ir komandos formavimo veikloje turėti tradicijas, kurios gali tapti klasika yra iš ties naudinga.

Skatiname išlaikyti pasikartojimą. Sukurdami ar tęsdami tradicijas prisidėsite ir prie įmonės įvaizdžio formavimo, ir prie lojalumo, kultūros augimo. Šis procesas gali padėti į veiklas įtraukti vis daugiau ir daugiau kolegų, kurie ankščiau nebuvo taip susidomėję bendra veikla kartu su kolegomis.

Tradicijos gali virsti visus jungiančiu ir vienijančiu dalyku, kuris auga kartu su komanda ir visa įmone. Turint net ir pačią paprasčiausią ir daugelio laikomąsi tradiciją kaip, pavyzdžiui, metų pabaigoje organizuojamas apdovanojimų ir padėkų vakaras, galima jįišnaudoti papildomai įtraukiant įmonės darbuotojus balsuoti ar siūlyti vieni kitiems įvertinimus. Tai paprastas, tačiau efektyvus būdas skatinti bendradarbius labiau domėtis ir stebėti vieni kitus, kas ilgaainiui padeda laisviau ir nuoširdžiau bendrauti, nebijoti pajuokauti ar paprašyti pagalbos. Kodėl sujungti tradicijas ir komandos formavimo veiklas yra puiki galimybė visai įmonės atmosferai gerinti? Ar tai veikia?

Mūsų praktika įvedant renginių tradicijas įmonėse rodo, jog kasmetinė veikla, kuri yra tęsiama ją nuolat papildant atlernatyviais sprendimais, prisideda prie įmonės vertybinšaknų stiprinimo, kolektyvo tarpusavyio ryšių gerinimo.

Tiesa, suskubti kurti tradicijų, jeigu iki šiol jų neturėjote, veikiausiai nereikia. Tradicijų atsiradimas ir jų kūrimas turėtų vykti neskubant, metai iš metų laikantis tam tikros strategijos.

Mūsų blog'as

PATARIMAI. NAUDOS. PATIRTYS

Kūrybiškumo skatinimas

Gali pasirodyti jau nuvalkiota ir nebeaktuali tema. Tačiau pandeminė situacija parodė koks reikalingas ir svarbus yra kūrybiškumas ieškant naujų kelių ir sprendimų kuo greičiau ir efektyviau…

Pasitikėjimo stiprinimas

Ką su kolegomis veiksime šiais metais? Tą patį kaip ir praėjusiais?
Labai dažnai bijoma komandos formavimui pasirinkti pramogas, kurios dar nėra išbandytos…

Norite sustiprinti savo komandą?

Geriausios idėjos generuojasi bendraujant. Pasikalbėkime dabar!

    Mūsų klientai​

    Puikūs atsiliepimai - didžiausias mūsų įvertinimas!

    Atsiliepimai

    Puikūs atsiliepimai - didžiausias mūsų įvertinimas!