This is Photoshop's version of Lorem Ipsn gravida nibh vel velit auctor aliquet.Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci elit consequat ipsutis sem nibh id elit. quis bibendum auci elit.
+ 01145928421 [email protected]
Lauko žaidimų nuoma LIMBO
Lauko žaidimų nuoma LIMBO
Lauko žaidimų nuoma LIMBO
Lauko žaidimų nuoma LIMBO

APIE LIMBO

Limbo yra tradicinis žaidimas, kuriame dalyviai turi praeiti po horizontalią kliūtį, pasilenkdami atgal, laikydami rankas ir bando nepakliūti ar prisiliesti prie kliūties. Ritmiškos muzikos skambesys suteiks jums dar daugiau azarto bei emocijų. Limbo žaidimas tinkamas tiek kaip puikus vakaro akcentas ar organizuojant turnyrą dienos metu. Lauko žaidimai – puiki priemonė nustebinti, įtraukti šventės dalyvius. Įtraukiantys, estetiški ir azartiški žaidimai puikiai tinka tiek suaugusiems tiek vaikams, tad veikti ką turės kiekvienas norintis.

Taisyklės

Pasiruošimas: Pasistatykite stovus vieną priešais kitą ir tarp jų uždėkite lazdą. Lazda žaidimo pradžioje uždedama ant aukščiausios pakopos.

Ėjimas: Pirmasis žaidėjas pradeda Limbo žaidimą, pasilenkęs atgal, laikydamas  rankas, ir bandydamas praeiti po kliūtimi. Kiti žaidėjai seka pirmąjį, o pirmasis eina į eilės galą.

Kliūties aukštis: Praėjus visiems dalyviams, kliūtis yra sumažinama, paprastai mažu atstumu per vieną pakopą. Žaidėjai, kurie sėkmingai praeina per kliūtį, eina į kitą etapą, kur kliūtis tampa dar žemesnė.

Prisilietimas prie kliūties: Jei žaidėjas prisiliečia arba liečia lazdą, jis yra laikomas iškritusiu.

Laimėjimas: Žaidimas tęsiasi tol, kol lieka tik vienas žaidėjas, kuris sėkmingai praeina per kliūtį. Šis žaidėjas laikomas laimėtoju.

*Tai yra bendros žaidimo taisyklės, jūs galite žaisti su jums priimtinomis taisyklėmis

Žaidimo komplektacija: 

2 stovai ir lazda

Žaidimo išmatavimai 

Stovų aukštis: 167 cm

Lazdos ilgis: 180 cm 

Mūsų klientai​

Puikūs atsiliepimai - didžiausias mūsų įvertinimas!

Atsiliepimai

Puikūs atsiliepimai - didžiausias mūsų įvertinimas!

Išsinuomoti žaidimą

Geriausios idėjos generuojasi bendraujant. Pasikalbėkime dabar!

  Tai paprastas žaidimas, kuriam nereikia daug taisyklių ar mokymosi, tiesiog padėkite kamuoliuką ant zigzago viršaus ir naudokite rankeną, kad kamuoliukas nuriedetų iki galo. Zig Zag žaidimas ne tik puiki asmeninės ar organizacijos šventės puošmena bet ir puiki priemonė nustebinti, įtraukti šventės dalyvius. Įtraukiantys, estetiški ir azartiški žaidimai puikiai tinka tiek suaugusiems tiek vaikams, tad veikti ką turės kiekvienas norintis.
  Mūsų blog'as

  PATARIMAI. NAUDOS. PATIRTYS

  Kūrybiškumo skatinimas

  Gali pasirodyti jau nuvalkiota ir nebeaktuali tema. Tačiau pandeminė situacija parodė koks reikalingas ir svarbus yra kūrybiškumas ieškant naujų kelių ir sprendimų kuo greičiau ir efektyviau…

  Naujokų įtraukimas

  Galvos skausmas ar džiaugsmas?

  Vieni adaptacijos laikotarpį pereina greičiau, kitiems sekasi sunkiau. Kiekvienas galime padėti naujam kolegai greičiau integruotis…

  Pasitikėjimo stiprinimas

  Ką su kolegomis veiksime šiais metais? Tą patį kaip ir praėjusiais?
  Labai dažnai bijoma komandos formavimui pasirinkti pramogas, kurios dar nėra išbandytos…

  Susipažinkite su kitais renginių konceptais

  Renginiai kiekvienam kolektyvui