This is Photoshop's version of Lorem Ipsn gravida nibh vel velit auctor aliquet.Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci elit consequat ipsutis sem nibh id elit. quis bibendum auci elit.
+ 01145928421 [email protected]
Lauko žaidimų nuoma golfo kopetėlės
Lauko žaidimų nuoma golfo kopetėlės
Lauko žaidimų nuoma golfo kopetėlės
Lauko žaidimų nuoma golfo kopetėlės

APIE GOLFO KOPETĖLES

Golfo kopetėlės tai smagus daug emocijų sukeliantis lauko žaidimas įtraukiantis ne tik suaugusius, bet ir mažuosius.

Šis žaidimas puikiai tiks tiek jūsų asmeniniai šventei tiek ir įmonės vasaros renginiui. Golfo kopetėlės labai azartiškas žaidimas ir reikalaujantis rankų taiklumą.

Taisyklės

Kiekvienam žaidėjui arba komandai duokite po 3 savo spalvos virveles. Kiekvieną virvelę sudaro 2 golfo kamuoliukai, sujungti virvele. Jei žaidžiate su 2 žaidėjais, kiekvienas žaidėjas pasiima savo spalvos virveles. Jei žaidžiate komandomis, vienam komandos žaidėjui duokite visus savo spalvos virveles.

Žaidimo raundai trunka tol kol komanda ar žaidėjai surinks lygiai 21 tašką. Jūsų taškų skaičius pradės greitai didėti, todėl atkreipkite dėmesį į tai, kiek taškų jums liko. Jei viršysite 21 tašką, raundo taškai nebus skaičiuojami ir turėsite bandyti iš naujo kitame raunde. Jei sugebėsite užmesti savo virveles ant pakopų ir baigsite turėdami 21 tašką, automatiškai laimėsite.

Jei abu žaidėjai ar komandos tame pačiame raunde surenka 21 tašką, tuomet toliau žaidžiami pratęsimo raundai, kol 1 žaidėjas ar komanda pirmauja 2 ar daugiau taškų.

Taikykite į priešininko virveles, kad nuverstumėte jas nuo pakopų. Nepamirškite, kad taškai už virveles skaičiuojami tik tuo atveju, jei raundo pabaigoje jos vis dar yra ant kopetėlių. Atlikdami metimą stenkitės pataikyti į kito žaidėjo virvelė su kamuoliukais, kad ji nuslystų nuo laiptelio. Jei jums pasiseks, jūsų virvelė gali apsisukti aplink laiptelį ir pelnyti taškų.

Gaukite papildomų taškų už tai, kad jūsų virvelės būtų ant to paties laiptelio arba ant atskirų laiptelių. Jei jums pavyks visas savo virveles užkelti ant vieno laiptelio, o jūsų priešininkas nė vieno neužkels ant to paties laiptelio, gausite 1 papildomą tašką. Jei kiekvienas jūsų virvelė atsiduria ant skirtingo laiptelio, taip pat gaunate 1 papildomą tašką. 

Taškų skaičiavimas: Taškai skaičiuojami pagal tai, kurioje laiptelio dalyje kabinti kopėtelės. Paprastai taškai skaičiuojami taip:

 • 3 taškai už kopėtelę, kuri kabo ant viršutinio laiptelio.
 • 2 taškai už kopėtelę, kuri kabo ant apatinių laiptelių.
 • 1 taškas už kopėtelę, kuri yra ant struktūros, bet ne kabanti nuo laiptelio.

Žaidimo eiga : Žaidimas tęsiasi per nustatytą kiekį raundų arba tol, kol vienas iš žaidėjų pasiekia nustatytą taškų skaičių.

Laimėtojas: Žaidėjas, kuris pirmasis pasiekia numatytą taškų skaičių laimi.

*Tai yra bendros žaidimo taisyklės, jūs galite žaisti su jums priimtinomis taisyklėmis

Žaidimo komplektacija: 

 • Žaidimo stovai – 2 vnt
 • Kamuoliukai su virvele – 6vnt 

Žaidimo lentos išmatavimai: 

 • Ilgis: 120 cm
 • Plotis: 40 cm

 

Mūsų klientai​

Puikūs atsiliepimai - didžiausias mūsų įvertinimas!

Atsiliepimai

Puikūs atsiliepimai - didžiausias mūsų įvertinimas!

Išsinuomoti žaidimą

Geriausios idėjos generuojasi bendraujant. Pasikalbėkime dabar!

  Lauko žaidimų nuoma golfo kopetėlės
  Mūsų blog'as

  PATARIMAI. NAUDOS. PATIRTYS

  Kūrybiškumo skatinimas

  Gali pasirodyti jau nuvalkiota ir nebeaktuali tema. Tačiau pandeminė situacija parodė koks reikalingas ir svarbus yra kūrybiškumas ieškant naujų kelių ir sprendimų kuo greičiau ir efektyviau…

  Naujokų įtraukimas

  Galvos skausmas ar džiaugsmas?

  Vieni adaptacijos laikotarpį pereina greičiau, kitiems sekasi sunkiau. Kiekvienas galime padėti naujam kolegai greičiau integruotis…

  Pasitikėjimo stiprinimas

  Ką su kolegomis veiksime šiais metais? Tą patį kaip ir praėjusiais?
  Labai dažnai bijoma komandos formavimui pasirinkti pramogas, kurios dar nėra išbandytos…

  Susipažinkite su kitais renginių konceptais

  Renginiai kiekvienam kolektyvui