This is Photoshop's version of Lorem Ipsn gravida nibh vel velit auctor aliquet.Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci elit consequat ipsutis sem nibh id elit. quis bibendum auci elit.
+ 01145928421 [email protected]

Komandiniai žaidimai suaugusiems

Mūsų patirtys, patarimai, įžvalgos

KOMANDOS FORMAVIMAS

Komandiniai žaidimai suaugusiems

Mes, kaip komandinių žaidimų suaugusiems kūrėjai ir organizatoriai, turime daug žinių ir patirties pramogų įmonėms įgyvendinime. Tiesa, tam, kad papasakoti viską apie komandos formavimo žaidimus, jų prasmę, naudą ir visą pridėtinę vertę, reiktų daug laiko ir tikrai neužtektų vieno blog’o straipsnio. Šįkart dalinamės keletu įžvalgu, susijusių su komandos formavimo žaidimų nauda bei pristatome galimus, mūsų organizuojamus, žaidimus gyvai ir online.

Kodėl suagusiems verta žaisti?

 • Susipažinimas be streso. Žaidimo forma suteikia neformalią aplinką, kurioje greičiau atsipalaiduojame. Dėl to žaidimas yra puiki priemonė norint sustiprinti ryšius kolegų tarpe. Pažinti kolegas neformalioje aplinkoje padeda ir tai, kad žaidimai turi tam tikras taisykles ir bendravimas čia yra neišvengiamas.
 • Geros emocijos ir pozityvumas. Susikaupia daug gerų emocijų ir pasikraunama pozityvo. Daugybe gerų emocijų ir pliūpsnis pozityvo. Komandinius žaidimus suaugusiems organizuojame ne tik siekiant mūsų minėtų naudų, tačiau ir taip, jog kiekvienas čia galėtų pasikrauti pozityvių emocijų. Geros emocijos žaidimų metu yra garantuotos.
 • Sukuriami bendri neformalūs prisiminimai. Bendri prisiminimai yra labai svarbūs komandai norinčiai dirbti bendram tikslui tai ne tik suartina, bet ir suteikia išliekamąją pridėtinę vertę. Atsiranda naujų bendrų temų pokalbiams su kolegomis.  
 • Laiko planavimas. Žaidimai turi aiškias savo taisykles ir norint įgyvendinti visas užduotis reikia tinkamai planuoti laiką. Taigi, kartu su savo komanda galėsite patys nusistatyti kaip ir kokias užduotis įveikti. Vėliau ši nauda padės ir darbinėje aplinkoje paprasčiau planuoti darbus ir skiriamą laiką jiems.
 • Pasiskirstymas vaidmenimis. Labai svarbu ne tik planuoti laiką, bet ir pasiskirstyti rolėmis. Žaidimas sukuria galimybę priimti vaidmenis, pažinti kolegų stipriąsias puses, sustiprinti pasitikėjimą kitais. Priimdami gal kartais ir netikėtus vaidmenis galime nustebinti save kiek kartais nežinome galintys nuveikti!

Mūsų gyvai organizuojami komandiniai žaidimai įmonėms.

 1. Orientacinės (mieste ir sodyboje) Orientacinės varžybos – įtraukiantis, įdomus ir daugybę gerų prisiminimų kuriantis renginio koncpetas. Organizuojame aukščiausio lygio orientacines varžybas tiek mieste, tiek ir sodyboje ar kitoje jūsų pasirinktoje vietoje visoje Lietuvoje. Daugeliu atvejų sudarome unikalų orientacinių varžybų žemėlapį pasirinktai lokacijai, kad maksimaliai išnaudoti esamos vietovės ypatumus. Jeigu tai miestas – tuomet stengiamės, kad nuotaikingai žaisdami pamatytumėte naujų vietų ir sužinotumėte įdomių faktų, jeigu tai sodyba – stengiamės išnaudoti esamą situaciją (miškus, tvenkinius, ežerus ir kita). Mūsų orientacinių užduotys skirtos komandiniam darbui, ieškant teisingų atsakymų jūs ne tik gerai praleisite laiką, tačiau ir geriau pažinsite kolegas bei pajausite komandinio darbo jėgą! 
 2. Pramoginis iššūkis. Kvapą gniaužiantis, įtraukiantis ir vienas įspūdingiausių renginių konceptų. Pasirinktoje renginio vietoje įrengsime pramogų zoną, primenančią Amerikoje didžiulio pasisekimo sulaukusį  “WipeOut” televizijos šou! Šio televizinio projekto metu dalyviai varžėsi įvairiausiose nestandartinėse pramogose, kurios kelia geras emocijas vos į jas pažiūrėjus. Būtent tokius įspūdžius pažadame ir jūsų įmonei, kai išbandysite Mega kliūčių ruožą, Eliminatorių, Everestą, Kortų namo statybą, ir kitus nutrūktgalviškus pramoginius iššūkius (aktyvius, loginius, kūrybinius ir kitus), kurių, ko gero, nesate nei matę, nei bandę! 
 3. F-1 didžiosios lenktynės – Neįmanoma tampa ĮMANOMA, kai visa komanda dirba siekdama bendro tikslo – tuo paremtas F1 didžiųjų lenktynių konceptas. Renginio pradžioje visos komandos praeis bazinius mokymus: gerins fizinę formą, reakciją bei praktikoje išbandys jėgas atgaivinant profesionalų manekeną. Renginio GRAND FINAL – kartoninės formulės konstrukcijos gamyba, dizaino kūrimas ir, žinoma, Didžiosios F1 Lenktynės!

 4. Protmūšis. Kurdami protmūšio konceptą pritaikėme visas žinias ir sukauptą patirtį, įgytą organizuojant komandos formavimo renginius. Mūsų organizuojami protmūšiai paremti komandos darbu ir bendrų sprendimų priėmimų. Klausimai yra formuluojami taip, kad skatintų diskusiją tarp komandos narių, mokytų juos priimti bendrus, apgalvotus sprendimus laiku. Dalyvių įsitraukimas užtikrinamas pateikiant užduotis įvairiausiais formatais: tekstu, vaizdu bei garsu. Lygiai taip pat ir surenkami dalyvių atsakymai.

 Mūsų online žaidimai

TOP kadras – nuotaikingas, kūrybiškumą skatinantis ir daug bendrų prisiminimų kuriantis renginio konceptas. Žaidimo metu bandysite atkurti žymius portretus, filmų scenas. Tam, kad užfiksuotumėte įspūdingas nuotraukas, gali tekti pasirausti drabužių spintoje bei paieškoti užduočiai tinkamų buityje naudojamų daiktų. Renginio pabaigoje Jūsų lauks visų žaidimo nuotraukų aptarimas ir “TOP KADRO” RINKIMAI!

Cyb3rdetective – laikraščių antraštės mirga nuo neįtikėtinų geradarysčių – 4 asmenys, panorę likti anonimais įvykdė 4 didelio masto labdaringus darbus. Visuomenė nusprendė negerbti jų noro likti anonimais ir suradus šiuos 4 asmenis, jiems padėkoti ir pagerbti aukščiausio lygio apdovanojimais. Tačiau kaip juos rasti?

Home party – Jūsų lauks įvairūs, visą kolektyvą apimantys, ir online renginyje tikrai neįtikėtini smagūs ir vertingi užsiėmimai: bendros nuotraukos fotografavimas, bendrą mankšta ir daug daug visko!

YCGI – You Can‘t Google it! Tai protmūšis, kuriame „po ranka“ turimas googl‘as – nepadės! Jūsų komandos užduotis paprasta – užsidirbkite kuo daugiau taškų  atsakinėdami į įvairius klausimus.Persikėlus į virtualią erdvę komandos įgauna pranašumą – google visai  šalia. Todėl šio protmūšio klausimai sukurti taip, kad net visagalė paieškos  sistema nepadės. Ieškokite sąsajų, pasitelkite logiką, komunikuokite su savo komanda ir  smagiai praleiskite laiką

Visuomet stengiamės tobulėti, stebinti savo klientus naujomis idėjomis. Įkvėpimo semiamės ne tik iš savo patirties, tačiau ir iš savo partnerių užsienyje.

Susipažinkite su renginių idėjomis

Renginiai kiekvienam kolektyvui

Mūsų blog'as

PATARIMAI. NAUDOS. PATIRTYS

Naujokų įtraukimas

Galvos skausmas ar džiaugsmas?

Vieni adaptacijos laikotarpį pereina greičiau, kitiems sekasi sunkiau. Kiekvienas galime padėti naujam kolegai greičiau integruotis…

Pasitikėjimo stiprinimas

Ką su kolegomis veiksime šiais metais? Tą patį kaip ir praėjusiais?
Labai dažnai bijoma komandos formavimui pasirinkti pramogas, kurios dar nėra išbandytos…

Norite sustiprinti savo komandą?

Geriausios idėjos generuojasi bendraujant. Pasikalbėkime dabar!

  Mūsų klientai​

  Puikūs atsiliepimai - didžiausias mūsų įvertinimas!

  Atsiliepimai

  Puikūs atsiliepimai - didžiausias mūsų įvertinimas!