This is Photoshop's version of Lorem Ipsn gravida nibh vel velit auctor aliquet.Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci elit consequat ipsutis sem nibh id elit. quis bibendum auci elit.

Instagram feed

+ 01145928421 SUPPORT@ELATED-THEMES.COM

“SKRYDIS APLINK PASAULĮ”

PagrindinsRenginių Tipai“SKRYDIS APLINK PASAULĮ”

“SKRYDIS APLINK PASAULĮ”

SKRYDIS APLINK PASAULĮ

skrydis aplink pasauli

RENGINIO APRAŠYMAS

„„Skrydis aplink pasaulį“ – Tobulas renginio formatas norintiems aktyvaus, vasariško renginio be olimpiadų ir varžybų! Viso renginio metu Jūsų įmonės kolektyvas išbadys įvairiausias pramogines veiklas, o už tai gaus dalių, reikalingų lėktuvo konstravimui. Išgyveus kiekvienos pramogos sukeliamas emocijas, jūs surinksite visą komplektą detalių ir kartu su kolegomis savo rankomis sukonstruosite lėktuvą, kuriuo „skrisite“ aplink pasaulį!

Kokias pramogas rinktis?

Palikite šį klausimą mums. Esame suorganizavę daug aktyvių įmonių renginių ir žinome, kokios pramogos tinka skirtingo amžiaus, pomėgių bei darbinio profilio kolektyvams. Tikslias pramogas geriausiai parinksime tik šiek tiek susipažinę su Jūsų kolektyvu (paprašysime Jūsų atsakyti į keletą klausimų) bei pasirinkus renginio vietą (nuo to priklausys kiek vietos turėsime pramogoms bei ar galėsime įtraukti į pasiūlymą vandens pramogų.)

skrydis aplink pasauli2
skrydis aplink pasauli3

GLAUSTA PROGRAMA

Renginio pradžioje – komandų identiteto kūrimas

Kiekvienas “Skrydis aplink pasaulį” pradedamas formuojant komandas. Skirstydami Jūsų kolektyvą grupėmis naudosime įvairiausius nuotaikingus metodus, kurių pagalba per kelioliką minučių jau turėsime iš Jūsų suburtas super komandas! Sekantis veiksmas – identito sukūrimas: vėliavos kūrimas ir dažymas, marškinėlių ženklinimas ir kt.

Pagrindinė renginio dalis – pasiruošimas skrydžiui!

Renginio pradžioje dalyviai paskirstomi grupėmis, kurių kiekviena – atskira pilotų komanda, turinti būsimą skrydžio kapitoną, stiuoardesus bei įgūlą. Renginio vietoje Jūsų lauks kelios ar keliolika pramoginių užduočių, kuriose dalyvaudami rinksite dalis savo orlaivio gamybai bei kartu su kitais komandos nariais ruošitės skrydžiui – gerinsite logiką, kurstysite kūrybiškumą, aktyviai pajudėsite. Išbandžius visas renginio pramogas surinksite visą reikalingą invetorių lėktuvo konstravimui . Pagrindinės renginio dalies GRAND FINAL – orlaivių konstravimas bei pilotavimas. Finalinėje dalyje Jums bus išdalintos instrukcijos kaip sukonstruoti lėktuvą iš dalių, gautų išbandant pramogas: sparnų, ratų, uodegos, korpuso, propelerio ir kt. Taip pat turėsite paruošti savo komandos pilotą – išdažysite piloto kostiumą, uždėsite jam skrydžio akinius. Po visų pasiruošimų etapų Jūsų lėktuvo pilotas sėsis į orlaivį bei stumiamas kitų komandos narių įveiks „skrydžio“ per kuo trumpesnį laiką! Tokiame renginyje Jūsų lauks daugybė nuotaikingų išbandymų: pripučiamos pramogos, kūrybiniai-loginiai žaidimai, lėktuvo konstravimas, komandos identito kūrimas ir net lėktuvo pilotavimas!

skrydis aplink pasauli4
skrydis aplink pasauli5

BENDRA INFORMACIJA

Dalyvių skaičius: nuo 15 iki 300.
Renginio vieta: laisvai pasirenkama visoje Lietuvoje. (Nežinote kur?Padėsime išsirinkti)
Renginio kaina: Priklauso nuo pasirinktų pramogų, dalyvių skaičiaus, renginio vietos.

KITOS PASLAUGOS

Pranešimas kolegoms apie Jų laukiantį vasaros renginį. Pasiūlysime Jums originalių įdėjų kaip informuoti (o gal būt beveik neinformuoti?) kolegas apie būsimą įmonės vasaros šventę.
Dalyvių atvykimas. Esant poreikiui, suorganizuosime Jūsų kolektyvo atvykimą ir išvykimą į bei iš renginio.
Maitinimas. Pasiūlysime Jums geriausią maisto renginyje sprendimą kainos ir kokybės atžvilgiu tam, kad būtumėte sotūs ir pasirengę pramogauti!
Vakaro ŠOU. Esant poreikiui, kartu su dideliu būriu partnerių surengsime Jums šou, kuris nepaliks abėjingų ir bus tobulas Jūsų įmonės renginio „GRAND FINAL“!