This is Photoshop's version of Lorem Ipsn gravida nibh vel velit auctor aliquet.Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci elit consequat ipsutis sem nibh id elit. quis bibendum auci elit.

Instagram feed

+ 01145928421 SUPPORT@ELATED-THEMES.COM

“MEGANOPOLIS”

PagrindinsRenginių Tipai“MEGANOPOLIS”

“MEGANOPOLIS”

STALO ŽAIDIMAS - MEGANOPOLIS

meganopolis

RENGINIO APRAŠYMAS

MEGANOPOLIS – tai autorinis, UAB „Noriu pramogauti“ sukurtas stalo žaidimas, kuriame Jums prireiks sėkmės ir visos komandos atsidavimo pramogoms!

Kokias pramogas rinktis?

Palikite šį klausimą mums. Esame suorganizavę daug aktyvių įmonių renginių ir žinome, kokios pramogos tinka skirtingo amžiaus, pomėgių bei darbinio profilio kolektyvams. Tikslias pramogas geriausiai parinksime tik šiek tiek susipažinę su Jūsų kolektyvu (paprašysime Jūsų atsakyti į keletą klausimų) bei pasirinkus renginio vietą (nuo to priklausys kiek vietos turėsime pramogoms bei ar galėsime įtraukti į pasiūlymą vandens pramogų.)

meganopolis2
meganopolis6

GLAUSTA PROGRAMA

Renginio pradžioje – komandų identiteto kūrimas

Kiekvienas “MEGANOPOLIO” renginys pradedamas formuojant komandas. Skirstydami Jūsų kolektyvą grupėmis naudosime įvairiausius nuotaikingus metodus, kurių pagalba per kelioliką minučių jau turėsime iš Jūsų suburtas super komandas! Sekantis veiksmas – identito sukūrimas: vėliavos kūrimas ir dažymas, marškinėlių ženklinimas ir kt.

Pagrindinė renginio dalis – pasiruošimas plaukimui!

Žaidimo pradžioje kiekvienai komandai priskiriama figurėlė su kuria jie keliaus per laukelius. Kiekvienas laukelis turi unikalią spalvą ir numerį. Po kiekvieno kauliuko metimo Jūsų figurėlė atsistos ant tam tikro laukelio, kurio spalva reikš pagrindinę užduotį, o numeris – papildomą loginį – kūrybinį žaidimą. Taip Jūs mesite kauliukus ir keliausite per visą žaidimo lentą kol pereisite visą žaidimą. Žaidimo lenta Jums mes daugybę skirtingų iššūkių, kuriuose gali tekti ir fiziškai pasportuoti, ir kūrybiškai paplanuoti ir logiškai pagalvoti. Perėjus visą žaidimo lentą, būsite surinkę atitinkamą taškų skaičių, kuris nulems Jūsų vietą geriausiųjų lentelėje! Šiame žaidime kiekviena komanda gali išsirikti kurie nariai atstovaus komandą aktyviose, o kurie loginiuose – kurybiniuose žaidimuose. Būtent dėl to šis formatas ypatingai tinka kolektyvams, kuriuos sudaro skirtingo amžiaus, lyties bei pomėgių asmenys.

meganopolis4
meganopolis5

BENDRA INFORMACIJA

Dalyvių skaičius: nuo 15 iki 300.
Renginio vieta: laisvai pasirenkama visoje Lietuvoje. (Nežinote kur?Padėsime išsirinkti)
Renginio kaina: Priklauso nuo pasirinktų pramogų, dalyvių skaičiaus, renginio vietos.

KITOS PASLAUGOS

Pranešimas kolegoms apie Jų laukiantį vasaros renginį. Pasiūlysime Jums originalių įdėjų kaip informuoti (o gal būt beveik neinformuoti?) kolegas apie būsimą įmonės vasaros šventę.
Dalyvių atvykimas. Esant poreikiui, suorganizuosime Jūsų kolektyvo atvykimą ir išvykimą į bei iš renginio.
Maitinimas. Pasiūlysime Jums geriausią maisto renginyje sprendimą kainos ir kokybės atžvilgiu tam, kad būtumėte sotūs ir pasirengę pramogauti!
Vakaro ŠOU. Esant poreikiui, kartu su dideliu būriu partnerių surengsime Jums šou, kuris nepaliks abėjingų ir bus tobulas Jūsų įmonės renginio „GRAND FINAL“!