This is Photoshop's version of Lorem Ipsn gravida nibh vel velit auctor aliquet.Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci elit consequat ipsutis sem nibh id elit. quis bibendum auci elit.

Instagram feed

+ 01145928421 SUPPORT@ELATED-THEMES.COM

“LAIVAVEDŽIŲ AKADEMIJA”

PagrindinsRenginių Tipai“LAIVAVEDŽIŲ AKADEMIJA”

“LAIVAVEDŽIŲ AKADEMIJA”

LAIVAVEDŽIŲ AKADEMIJA

laivavedziuakademija1

RENGINIO APRAŠYMAS

„Laivavedžių akademija“ – unikalus renginio formatas, kurio metu išbandydami įvairiausias pramogas ne tik rinksite dalis plausto konstravimui, bet ir ruošitės plaukimui – lavinsite mąstymą bei vaizduotę loginiuose- kūrybiniuose žaidimuose, aktyviai pajudėsite pripučiamose pramogose.

Kokias pramogas rinktis?

Palikite šį klausimą mums. Esame suorganizavę daug aktyvių įmonių renginių ir žinome, kokios pramogos tinka skirtingo amžiaus, pomėgių bei darbinio profilio kolektyvams. Tikslias pramogas geriausiai parinksime tik šiek tiek susipažinę su Jūsų kolektyvu (paprašysime Jūsų atsakyti į keletą klausimų) bei pasirinkus renginio vietą (nuo to priklausys kiek vietos turėsime pramogoms bei ar galėsime įtraukti į pasiūlymą vandens pramogų.)

laivavedziuakademija2
laivavedziuakademija3

GLAUSTA PROGRAMA

Renginio pradžioje – komandų identiteto kūrimas

Kiekvienas “Laivavedžių akademijos” renginys pradedamas formuojant komandas. Skirstydami Jūsų kolektyvą grupėmis naudosime įvairiausius nuotaikingus metodus, kurių pagalba per kelioliką minučių jau turėsime iš Jūsų suburtas super komandas! Sekantis veiksmas – identito sukūrimas: vėliavos kūrimas ir dažymas, marškinėlių ženklinimas ir kt.

Pagrindinė renginio dalis – pasiruošimas plaukimui!

Renginio pradžioje dalyviai paskirstomi grupėmis, kurių kiekviena – atskira laivavedžių komada, turinti būsimą laivo kapitoną, bocmanus bei kitą įgūlą. Renginio vietoje Jūsų lauks kelios ar keliolika pramoginių užduočių, kuriose dalyvaudami rinksite dalis savo laivo-plausto gamybai bei kartu su kitais komandos nariais ruošitės laivo statybai bei valdymui – gerinsite logiką, kurstysite kūrybiškumą, aktyviai pajudėsite. Išbandžius visas renginio pramogas surinksite visą reikalingą inventorių plausto konstravimui . Pagrindinės renginio dalies GRAND FINAL –plaustų konstravimas bei plaukimas. Finalinėje dalyje Jums bus išdalintos instrukcijos kaip sukonstruoti savadarbį plaustą iš dalių, gautų išbandant pramogas: bačkų, medinių balkių karabinų, virvių. Po visų pasiruošimo etapų, kiekviena komanda bus pasiruošusi čiupti irklus bei savadarbį plaustą bei nerti į vandenį ir stengtis kuo greičiau įveikti vandenyje įrengtą trasą! Tokiame renginyje Jūsų lauks daugybė nuotaikingų išbandymų: pripučiamos pramogos, kūrybiniai-loginiai žaidimai, savadarbio plausto konstravimas , komandos identito kūrimas ir net taškymasis vandenyje irkluojant!

laivavedziuakademija5
laivavedziuakademija4

BENDRA INFORMACIJA

Dalyvių skaičius: nuo 15 iki 300.
Renginio vieta: laisvai pasirenkama visoje Lietuvoje. (Nežinote kur?Padėsime išsirinkti)
Renginio kaina: Priklauso nuo pasirinktų pramogų, dalyvių skaičiaus, renginio vietos.

*Plaukimo plaustu nuotraukos yra pasiskolintos iš užsienyje dirbančių partnerių.

KITOS PASLAUGOS

Pranešimas kolegoms apie Jų laukiantį vasaros renginį. Pasiūlysime Jums originalių įdėjų kaip informuoti (o gal būt beveik neinformuoti?) kolegas apie būsimą įmonės vasaros šventę.
Dalyvių atvykimas. Esant poreikiui, suorganizuosime Jūsų kolektyvo atvykimą ir išvykimą į bei iš renginio.
Maitinimas. Pasiūlysime Jums geriausią maisto renginyje sprendimą kainos ir kokybės atžvilgiu tam, kad būtumėte sotūs ir pasirengę pramogauti!
Vakaro ŠOU. Esant poreikiui, kartu su dideliu būriu partnerių surengsime Jums šou, kuris nepaliks abėjingų ir bus tobulas Jūsų įmonės renginio „GRAND FINAL“!