This is Photoshop's version of Lorem Ipsn gravida nibh vel velit auctor aliquet.Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci elit consequat ipsutis sem nibh id elit. quis bibendum auci elit.

Instagram feed

+ 01145928421 SUPPORT@ELATED-THEMES.COM

“FESTIVALIS ČILINK”

PagrindinsRenginių Tipai“FESTIVALIS ČILINK”

“FESTIVALIS ČILINK”

FESTIVALIS "ČILINK"

cilink 1

RENGINIO APRAŠYMAS

„ČILINK“ – unikalus renginio formatas, kurio metu pasirinktoje renginio vietoje suorganizuosime tikrą
festivalį! Tokiame renginyje kiekvienas dalyvis daro tai ką nori: aktyviai pramogauja, sprendžia logines
užduotis, bando susidoroti su kurybinėmis užduotimis arba tiesiog – leidžia laiką su kolegomis!

Kokias pramogas rinktis?

Palikite šį klausimą mums. Esame suorganizavę daug aktyvių įmonių renginių ir žinome, kokios pramogos tinka skirtingo amžiaus, pomėgių bei darbinio profilio kolektyvams. Tikslias pramogas geriausiai parinksime tik šiek tiek susipažinę su Jūsų kolektyvu (paprašysime Jūsų atsakyti į keletą klausimų) bei pasirinkus renginio vietą (nuo to priklausys kiek vietos turėsime pramogoms bei ar galėsime įtraukti į pasiūlymą vandens pramogų.)

festivalis cilink
cilink6

GLAUSTA PROGRAMA

Pagrindinė renginio dalis
Įgyvendinant „Čilink“ formatą renginio erdvę skirstome į dvi skirtingas zonas: „ČIL“ ir „Aktyviąją“. „Čil“ zonoje Jūsų laukia sėdmaišiai, grilius, laimės ratas, muzika – puiki erdvė vasariškam pokalbiui su kolegomis bei poilsiui, tuo tarpu antrojoje – „Aktyviojoje“ – zonoje Jūsų lauks visiškas kontrastas! Aktyvios pripučiamos pramogos, komandiniai žaidimai, loginės užduotys bei kūrybiniai iššūkiai – „aktyviojoje“ zonoje kiekvienas renginio dalyvis ras tai, kas patinka jam ir visai nesvarbu koks jis – aktyvus ar pasyvus, intravertas ar ekstravertas, indivualistas ar komandiškas. Šioje zonoje nuolatos dirbs mūsų apmokyti instruktoriai, kurie esant poreikiui rinks komandas žaidimams, kiekvieam dalyviui paaiškins žaidimų taisykles bei atsakys į visus dominačius klausimus.
Tokio renginio metu organizuojame konkursus „Čia ir dabar“ kiekvienoje „Aktyviosios“ zonos pramogoje. Skatindami dalyvius išbandyti unikalias pramogas bei logines-kūrybines užduotis apdovanojame prizais geriausiai pasirodžiusius Jūsų kolegas!

cilink3
cilink4

BENDRA INFORMACIJA

Dalyvių skaičius: nuo 15 iki 1000.
Renginio vieta: laisvai pasirenkama visoje Lietuvoje. (Nežinote kur?Padėsime išsirinkti)
Renginio kaina: Priklauso nuo pasirinktų pramogų, dalyvių skaičiaus, renginio vietos.

KITOS PASLAUGOS

Pranešimas kolegoms apie Jų laukiantį vasaros renginį. Pasiūlysime Jums originalių įdėjų kaip informuoti (o gal būt beveik neinformuoti?) kolegas apie būsimą įmonės vasaros šventę.
Dalyvių atvykimas. Esant poreikiui, suorganizuosime Jūsų kolektyvo atvykimą ir išvykimą į bei iš renginio.
Maitinimas. Pasiūlysime Jums geriausią maisto renginyje sprendimą kainos ir kokybės atžvilgiu tam, kad būtumėte sotūs ir pasirengę pramogauti!
Vakaro ŠOU. Esant poreikiui, kartu su dideliu būriu partnerių surengsime Jums šou, kuris nepaliks abėjingų ir bus tobulas Jūsų įmonės renginio „GRAND FINAL“!