This is Photoshop's version of Lorem Ipsn gravida nibh vel velit auctor aliquet.Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci elit consequat ipsutis sem nibh id elit. quis bibendum auci elit.

Instagram feed

+ 01145928421 SUPPORT@ELATED-THEMES.COM

“TURITE IDĖJĄ? ĮGYVENDINKIME KARTU!”

PagrindinsRenginių Tipai“TURITE IDĖJĄ? ĮGYVENDINKIME KARTU!”

“TURITE IDĖJĄ? ĮGYVENDINKIME KARTU!”

unikalus renginiai1

Turite idėją Jūsų kolektyvo vasaros šventei? Įgyvendinkime ją kartu!

Aktyvių, “sveikų” renginių organizavimo patirtis bei didelis mūsų partnerių ratas gerokai palengvins Jums renginio organizavimo atsakomybę. Papasakokite mums apie savo kolektyvo pomėgius bei veiklas/renginių formatus, kuriuos jau išbandėte, o mes, savo ruožtu, pasiūlysime Jums naujų bei unikalių idėjų!

Kokias pramogas rinktis?

Palikite šį klausimą mums. Esame suorganizavę daug aktyvių įmonių renginių ir žinome, kokios pramogos tinka skirtingo amžiaus, pomėgių bei darbinio profilio kolektyvams. Tikslias pramogas geriausiai parinksime tik šiek tiek susipažinę su Jūsų kolektyvu (paprašysime Jūsų atsakyti į keletą klausimų) bei pasirinkus renginio vietą (nuo to priklausys kiek vietos turėsime pramogoms bei ar galėsime įtraukti į pasiūlymą vandens pramogų.)

unikalus renginiai2
unikalus renginiai4
unikalus renginiai3

BENDRA INFORMACIJA

Dalyvių skaičius: nuo 15 asmenų.
Renginio vieta: laisvai pasirenkama visoje Lietuvoje. (Nežinote kur?Padėsime išsirinkti)
Renginio kaina: Priklauso nuo pasirinktų pramogų, dalyvių skaičiaus, renginio vietos.

KOKIĄ NAUDĄ GAUSITE?

Tarpusavio ryšių stiprinimas. Jūsų bendradarbiai dalyvaudami įvairiausiose veiklose geriau pažins vieni kitus – pastebės stipriąsias kiekvieno žmogaus savybes.
Motyvacija. Linksmos pramogos, puikiai suorganizuotas vasaros renginys bei gerai praleistas laikas su kolegomis suburs kolektyvą bendro tikslo siekimui!
Padėka. Gražus bei įsimintinas vasaros renginys gali būti puiki padėka visam kolektyvui už pasiektus rezultatus.

PLANAVIMO ETAPAI

Idėjų gryninimas. Suorganizuosime susitikimą, kurio metu aptarsime galimus būsimo renginio formatus, aptarsime galimas renginio vietas bei papasakosime kokią naudą gaus Jūsų kolektyvas.
Paruošime renginio planą. Paruošime visą renginio programą, kurioje matysite kokios veiklos bei kada bus vykdomos.
Pranešime Jūsų kolegoms apie Jų laukiantį vasaros renginį. Pasiūlysime Jums originalių įdėjų kaip informuoti (o gal būt beveik neinformuoti?) bendradarbius apie būsimą įmonės vasaros šventę.
Suplanuosime logistiką. Esant poreikiui, suorganizuosime Jūsų kolektyvo atvykimą ir išvykimą į bei iš renginio.
Pasirūpinsime maitinimu. Pasiūlysime Jums geriausią maisto renginyje sprendimą kainos ir kokybės atžvilgiu tam, kad būtumėte sotūs ir pasirengę pramogauti!
Vakaro ŠOU. Esant poreikiui, kartu su dideliu būriu partnerių surengsime Jums šou, kuris nepaliks abėjingų ir bus tobulas Jūsų įmonės renginio „GRAND FINAL“!